100 Hz HD Nautral Motion

Kobe81

New member
Chciałbym sie dowiedzieć co tak naprawde powodują te funkcje. Czy radzicie z nich korzystac podczas ogladania filmow DVD ? Jestem posiadaczem telewizora 42PFL9732D/10. Gdy wlaczam te funkcje filmy wydają sie nawet zbyt wyrazne. A ruchy jakby przyspieszone. Czy U innych posiadczy telewizorów z tymi funkcjami tez to wystepuje? Prosze o odpowiedź.
 

szpak26051981

New member
witaj sluchaj ja tez sie mocno przymierzam do zakupu tego tv -jak u ciebie sie spisuje -bo slyczalem ze ma jakies klopoty z podlaczeniem do pc moj nr gg366188 -napisz swoje spostrzerzenia pozdrawiam
 

Kobe81

New member
Chodzi mi przedewszystkim o to do jakich programów, filmów uzywacie tych funkcji. Chodzi mi o HD Natural Motion i 100hz.
 

darek53

New member
witam

pozsiadam 100Hz phila 42pfl7862
osobiscie wyłączam tę funkcję, działa całkiem dobrze ale obraz robi się niestety teatralny i telenowelowy a przy szybkich ruchach postaci tworzą się czasem artefakty wokół głowy (o podobnym efekcie pisano w dziale samsunga)
mi to bardzo przeszkadza i wolę to lekkie drżenie obrazu wtedy film wygląda jak film 8)
 

Robertus64

New member
Bez reklam
Tak , ludzie często podlegają reklamie i kupują wypasy a pózniej i tak wyłączają te wszystkie bajery.Ja mam Phila bez tych bajerów i oglądając na dobrym sygnale obraz jest bardzo dobry , bardziej naturalny.
 

jtd

New member
Bez reklam
Kazde 100 Hz w LCD ma z swojej natury robic obraz sztuczny, bo dodaje klatki ktorych nie ma, czyli oszukuje nas.
 

Klucznik007

New member
witam ja posiadam Philipsa 32PFL9632D/10 u mnie po włączeniu HD Natural ... podobnie pojawiają sie jak u kolegi Dareka 53 (...szybkich ruchach postaci tworzą się czasem artefakty wokół głowy ...) a w szczególnosci jesli dzieje sie to na jasnym tle. mam takie pytanko czy to moze byc wina oprogramowania czy czegos innego sprawdzałem nawet na kanałach o wysokiej rozdzielczosci takich jak np. Discovery HD itp i tam to samo sie powtarza
 

darek53

New member
po dłuższym użytkowaniu mojego Philipsa stwierdzam że funkcja HD natural motion dobrze sprawuje się ale nie w filmach
jak już pisałem denerwuje mnie teatralnosc filmów po zastosowaniu tego "ulepszacza"
natomiast bardzo fajnie HD natural działa w programach przyrodniczych,naukowych itd gdzie materiał nie potrzebuje kinowego harakteru
w dobrym sygnale HD np na kanałach Discowery HD czy NG HD nie trzba HD naturala włączać wcale bo czy jest włączony czy nie obraz i tak jest doskonale płynny
 
Do góry