Philips 37 PFL7662D - proszę o opinie

Liteon

New member
Witam.
Przeglądając oferty 37-calowych telewizorow LCD w sklepach internetowych natknąłem się na model jak w tytule. Nie zauważyłem,aby pojawił się kiedykolwiek (przynajmniej w ciągu ostatniego czasu )w wątkach ani tematach na forum. Czy posiada może ktoś ten model lub go testowal i może się wypowiedzieć w kilku zdaniach na jego temat ?
Pozdrawiam i czekam na ewentualne odpowiedzi :)
 

pawelus76

New member
Philips 32 PFL7662D

Witam
Ja mam także pytanie odnośnie tego telewizora, a właściwie modelu 32 calowe, bo większy mi się w pokoju nie zmieści :) Widziałem go w sklepie i bił na głowę wszystkie inne telewizory :) a w sklepie było ich z 50 różnych, cała duża ściana :) Jak jest z trwałością telewizorów philipsa, bo tylko rok gwarancji dają, a znajomej siostry miały dwa philipsy i z obydwoma miały problem - po gwarancji parę miesięcy i padły :( Jak za taka kasę mam wymieniać telewizor co dwa lata to dziękuję :)

Czekam na opienie :)
 

Musio1968

Member
Bez reklam
Na temat jakosci Philipsa panują różne opinie ale niestety w większości nagatywne, szczególnie dotyczące serwisu !!! Pozdrawiam
 

jasiu82

New member
Wczoraj wpadlem w posiadanie tego telewizora: ale modelu 42 calowego sklepikarze mieli nielada zadanie przyrownujac go do innych modeli roznych marek, model ten bil reszte na lopatki. moj brat ma tez Philipsa ale z normalnym kineskopem z opcja pixel plus porownalismy obraz jest neisamowity. Podlaczajac go do DVD tez bardzo wysokiego modelu z wyzszej polki Harman Kardon ogladajac oryginalna DVD Terminator II myslalem ze wejde w ten obraz!!!! Nie tyle jest przyjemnosci z filmu (fabuly) lecz z ogladania efektow filmowych, sama radosc ogladania tego telewizora jest niesamowicie przyjemna. Pan w jednym sklepie powiedzial, ze nie wykozystam tego TV bo zadna telewizja nie oferuje standardu FULL HD lecz HD i ze odtwarzacze sa bardzo drogie i malo jest plyt Blue Ray... Warto jest zakupic ten TV i poczekac na odtwarzacze Blue Ray. Obraz z kablowki jest tez niesamowity, nei widac zadnych smug gdy sie porusza obraz a juz nei wspomne o programach nadawanychw HD normalnie chce sie wejsc w obrac. Jestem niesamowicie zadowolony i nei zaluje zakupu!!!
 

pawelx39

New member
Philips37pfl7662d

Kupiłem go dwa dni temu działa pod platwormą cyfrową N przez kabel HDMI
Jakość na kanałach HD cudowna niespodziewałem się że dożyje takiego momentu w którym będę miał taki obraz na TV .
Same plusy nie ma minusów kupiłem w Real za 4400 najtaniej jak się da w Polsce chyba .Polecam .Super jakość to lubie .:) ;)
 
Do góry