philips 37PFL5322/12

lechlin

New member
Witaj.
Oglądałem 42PFL. Dla mnie jest wystarczający. Nie ma PIPa, ale co tam.
Jak się czegoś ciekawego dowiedziałeś o swoim 37 pfl to napisz.:)
 

Robertus64

New member
Bez reklam
Miałem 5322 i złego słowa o nim nie powiem , a raczej same dobre.W tej klasie cenowej po licznych testach i zakupach mam Philipsa 7322 i nie chcę juz innego - obraz jest najlepszy jaki widziałem.Zadne tam Sony , Sharpy czy Panasy - uważam że są to firmy przereklamowane , a i tak żadna z nich nie potrafi tak obrobic obrazu jak Philips z Pixel Plus a jeszce lepiej z Pixel Plus 2 w który to jest wyposażony mój 7322.
 

Musio1968

Member
Bez reklam
Robertus64 - masz rację że Philek ma dobry obraz. Niestety kuleje reklama tej firmy dlatego na forum ciągle czytamy o Sharpach, JVC lub Pionkach ! A szkoda bo dorobek Philipsa w dziedzinie sprzętu elektronicznego jest bardzo duży !!! Pozdrawiam :) :) :)

Ps. Poczytajcie o Philipsie 9732 lub Aurorze !
 

Robertus64

New member
Bez reklam
Dużo pieniedzy straciłem na nietrafione zakupy , niestety nie wszyscy są objektywni i promuja to co chcą promawac bo mają często w tym interes , Philips jest moim zdaniem prekursorem technologi telewizyjnej a inni go tylko mniej lub bardziej udanie nasladują.Szlag mnie trafia jak dużo straciłem kasy przez pseudotesterów.
 

xshadow

New member
nie ma pipa..szkoda,ale moim zdaniem w tej cenie jest najlepszy jaki widzialem..jeszcze jedno pytanie ktory jest lepszy ten czy philips 37pf5321??
 

Mateo97

New member
pfl 5322

Witam, od ok miesiaca mam ten lcd. Jestem bardzo zadowolony, ladny wyglad i obraz - pomimo kablowki upc. Ponadto bardzo ladnie sie prezentuje wiszac na scianie.;) Mysle ze w tej cenie to naprawde warto. Minusy oczywiscie sa. Mym skromnym zdaniem to troche nieporeczny i chyba za maly pilot, slabe glosniczki umieszczone na dole (ale przez to tv jest zgrabniejszy i mniejszy), brak autoskalowania no i ta roczna gwarancja philipsa (jak by sie bali dac 2 latka) - oczywiscie pozostaje rekojmia. Ale ogolnie jestem bardzo zadowolony z zakupu. To jednak bardzo mlody model no i ten napis Made in Poland tez mi sie podoba....
pozdrawiam, nie zastanawiaj sie za dlugo...

Mateusz
 

Robertus64

New member
Bez reklam
Bierz 5322 , ja miałem 5322 nastepnie 7322 a wczoraj Brat prosił mnie o zamianę spowrotem na 5322 a ja mu dałem mój 7322.Tak naprawdę to ogromnej różnicy nie widzę miedzy nimi ale Brat ma chopla ma tym tle i on widzi różnicę;)
Wracając do Philipsa 5322 to jest to kapitalny wybór , bardzo ładnie gra w Pal-u , nic nie buczy , matryca idealnie podświetlona bez bad pixeli , super kolorki.
 
Do góry