Czy dobry wybór: 42 PF-L 7962D

Dzeri

New member
Witajcie,

Chciałbym kupić TV do salonu, po dłuższych oglądnięciach, spacerkach do sklepów, czytaniu forów itd, itp. wybrałem markę Philips.

Znalazłem model jak w tytule, w cenie chyba max, jaką chciałbym dać za TV, tj. 8.000 zł w Media Markt (wiem, wiem, chciałbym większy TV, ale chyba muszę poczekać). 5ms, Ambilight2, 1920x1080, Pixel Plus 2HD, 500cd, 7500:1.

Co o tym myślicie? Czy dobry wybór lub jest jakaś dobra alternatywa dla w/w? Będę oglądał z odległości 3-5 m, pokój dość duży, źródło to N.

Nie znalazłem tego modelu w alternatywnych sklepach (nie muszę kupować w MM...), więc zastanawiam się, czy to nie jakiś model specjalnie do sklepów retail, z jakimś ciekawym felerkiem...

Szczerze, jestem zmęczony szukaniem :) Pixel Plus bardzo mi się podoba, w wersji 42" możliwe, że także potrzebuję Ambilight, więc co się da za 8.000 lub okolice kupić najlepszego, to będzie super.

Pozdrawiam,
Jarek
 

paczek51

New member
cześć
tez pewnie zdecyduje sie na PHILIPsa
znalazlem w necie 9632 (leciutko okrojony 9732) w rozmiarze 42 za okolice 7200-7300 a 9732 to jest najlepszy model philipsa zreszta zostal wybrany najlepszym tv full HD roku
 
Do góry