problem z 26''

nanom

New member
Witam wszystkich :) Mam problem z
Philips 26PF5321 - LCD
http://www.euro.com.pl/telewizory-plazmowe-i-lcd/philips-26pf5321-lcd.bhtml

.Problem polega na tym że (tv zakupiony 2 tygodnie temu),po około 2 dniach wystąpiło ''migotanie'' matrycy.Obiawia się to szczególnie gdy jest duze ''nasycenie'' kolorów,bądz tez gdy z ciemniejszego ''otoczenia'' np.filmu przejscie jest na jaśniejsze -tak jakby 2 - 3 razy migneło większym ''kontrastem'' - cięzko to wytłumaczyć:-?. Próbowałem juz wszystkiego i nic :/ (w opcjach jest funkcja ''+kontrast'' jak równiez funkcja ''Active Control'' która niby ma dostosowywac obraz do oświetlenia otoczenia itp... wyłączyłem wszysko i problem pozostał :/)
Sygnał jest analogowy z anteny siatkowej + tuner cyfrowy (zarówno na jednym jak i na drugim, problem występuje).Jedyne co zauwazyłem na cyfrowym tunerze,to to, jak się przełączy między kanałami -czarny obraz- to jakby ''łapie inny sygnał'' -na czarnym-tle niejako ''przebija'' TVP3.Poza tym obraz na cyfrówce jest tak jakby trochę rozmywany co jakis czas około 2 do 5 sekund.(na przemian ostry i nie ostry.Poziom sygnału i Jakość na poziomie 95%) Doradzcie cos, co moze byc przyczyną ''migotania'' czy odrazu dawać do serwisu:-? .Czy jest cos nie tak z podłączeniem :confused: :roll:
 
Do góry