Philips 65OLED706/12 zakup i problemy

kissu

New member
Witam, Mam do kupienia w media expert oleda 706 w rozmiarze 65 za 5499 plus dają kod rabatowy 500zl akurat mam inne potrzeby więc ten kod wykorzystam finalnie tv wychodzi 5000 zł czy to dobra cena za ten telewizor bo nie wiem czy go odbierać? Drugie pytanie czy naprawiono problem z 4k 120hz bo słyszałem, że jest z tym jakiś problem ? Pytanie kończące do osób które już jakiś czas użytkują ten telewizor czy napotkały jakieś inne problemy występujące w tym telewizorze. Zastanawiam się jeszcze nad LG c11 i nie wiem co robić Proszę o pomoc
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To bardzo dobra cena - ja bym brał bez zastanawiania się.
Problem 4K - a co masz podłączonego 4k ?
 

kissu

New member
Chodzi o konsole nie ukrywam, że będę chciał używać PS5 lub Xboxa X, a słyszałem że są problemy w tym tv z 4k 120hz i nie wiem czy coś w tym temacie producent poprawił czy problem występuje nadal. Dlatego mam obawy nie chciałbym wydać 5-6 tys na telewizor i potem być nie zadowolony, że nie mogę korzystać z niego w pełni np. podczas grania ?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jeszcze nie poprawili.
Do konsol i grania 4K - pełną rozdzielczość ma LG 65C11. Ale cena 6399 zł
Jeśli będziesz grać - to LG.
 

suchy62

New member
Witam, chciałbym podpiąć się pod temat po zakupie tego modelu.
Grzebie w ustawieniach ale nie jestem w stanie uzyskać zadowalającego efektu. Chodzi o rozjaśnianie się ekranu gdy wyświetlane jest dużo jasnego materiału jak np białe tło w reklamach na którym później pojawia się jakiś ciemny element bądź włączę pasek czarny na dole z dekoderem, w tym momencie białe tło stałe się jaśniejsze i bielsze. Da się jakoś te biel ustawić na stałe by była biała i intensywna? Wygląda to tak jak by tv nie miał wystarczająco mocy do wyświetlenia dużo jasnego materiału...

Korzystam z ustawienia filmmaker mode, kontrast OLED 100, jasność 50, w zaawansowanych wyłączone ulepszacze, w zaawansowanych w opcji kontrast zwiększęnie jasności na minimum (to dużo roznajsnia ekran) Perfect natural reality na maksimum, kontrast 100, czujnik światła wyłączony
 
Do góry