Ustawienia obrazu Philips 55PUS7956/12

Lusek

New member
Witam. Czy ktoś mógłby podać ustawienia obrazu do Philipsa 55PUS7956/12? Lub do przybliżonego modelu? Ciężko mi je ustawić tak całkowicie od zera. Bede wdzieczny za pomoc
 

7zoltan9

New member
Witam. Chciałbym również zasięgnąć informacji na temat ustawienia obrazu w tv Philips 43PUS7956. Jak dla mnie obraz jest mydlany. Próbowałem większości ustawień. Pozdrawiam
 

Zetem

New member
Jesli pisze w zlyn dziake,to przepraszam .chciałbym prosić o pomoc w ustawieniach obrazu dla philips 55 pus 7956
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Napisz proszę na PW - dostaniesz info dla niebieskich członków forum.
 

zn21

Member
panowie: czy na tym modelu da się złapać obecnie TVP4K z NTC? w Katowicach to kanał 24 ale on nie widzi sygnału.
pozostałe kanały wyłapał bez problemu. Nie bardzo rozumie dlaczego tak się dzieje?
 

mattimuse

New member
Witam.Jestem tu całkowicie nowy ,ale szukam pomocy jeśli chodzi o dokładnie ten sam tv jak w temacie .Szczególnie mam problem jeśli chodzi o ps5 .Wszystkie kable mam oryginalne.Każdą grę muszę ustawiać na nowo,a i tak kolory są jakieś...nie wiem jak to nazwać.Jak w grze zapada noc to prawie nic nie widać natomiast w dzień jest kolory są za mocne.Jesli chodzi o filmy to cały czas widzę ,że tv zmienia ustawienia jasności w trakcie trwania .Nie stać mnie na lepszy tv ,ale widze ,że w niektórych grach i filmach obraz jest naprawdę super.Hdr ustawiam według zaleceń.Pozdtawiam serdecznie.
 
Do góry