TV LCD MiniLED Philips 65PML9636 - Recenzja | Test | Opinie

mkaw70

Member
Dzięki wielkie za wyjaśnienie. Teraz wszystko rozumiem. A czy wiadomo kiedy Philipsy dostaną tę opcję "Calman ready". Czy to się odbędzie przez aktualizację?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Cena jest już znana .
Dla niebieskich jest specjalna i to z pełnym pakietem.
Napisz na PW.
Dostępne miały być na dniach, ale produkcja z powodu opóźnienia chipów - przesunięta na 15.10.
Można już zamawiać.
 

Largo-W

Member
Jak wygląda kwestia soundbar? Da się go odłączyć? U mnie będzie wieszak i zastawiam się teraz właśnie. On chyba nie może wisieć?
W sumie istotny fakt
 

Etharr

Klub HDTV.com.pl
VIP
Wiadomo co z dostępnością i ceną innych modeli np. Philips 75PML9506/12?
No i bardzo ważne pytanie, kiedy test modelu 9506? :)
 
Ostatnia edycja:

Largo-W

Member
Panowie, a macie fotki tych głośników wysoko tonowych? Chciałbym wiedzieć jak one są zbudowane, aby lepiej przygotować pokój na ich montaż.
Fotki mile widziane [emoji12]

Wysłane z mojego SM-G996B przy użyciu Tapatalka
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jest potwierdzenie,
Wkrótce update , w pierwszej kolejności poprzez Forum - dla tych co czekają . Chętni mogą się zgłaszać.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Już działa bardzo dobrze, stanowiąc jeden z najlepszych telewizorów na rynku. I najlepszy LCD Philipsa mini led w Historii.
Polecam dodatkowo póki jeszcze w specjalnej ofercie z pakietem dodatkowym.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Kończy się promocja , ceny idą niestety do góry.
Warto się jeszcze załapać.
 

andrzej2212

Klub HDTV.com.pl
VIP
To mój pierwszy Philips, czy ktoś z szanownego grona mógłby podpowiedzieć, jak go poustawiać (PML9636 - chodzi o to, co powinno być załączone, co wyłączone, upłynniacze, itd.). Dzięki z góry.
 

M.

hdtv.com.pl
Uzupełniając temat: na dziś dzień telewizory Philips nie mają opcji ustawień 3D LUT. Opcja autocal jest po prostu zautomatyzowaną procedurą przeprowadzenia kalibracji.
 

dirian

New member
Cześć, mam ten telewizor i mam problem z HDR w grach na PS5. Po włączeniu trybu HDR w większości gier jest bardzo ciemno i jakoś tego efektu HDR za bardzo nie widać - ktoś wie jak to skonfigurować żeby było ok? Wszyscy piszą o opadzie szczęki grając z HDR, a tymczasem jest gorzej niż przy wyłączonym HDR. Gdzie może leżeć problem?
 
Do góry