Panowie - nadchodzi nowy model Philips 47PFL9732D !!!!!!!

Fatman_1

New member
Bez reklam
Ta maszyna jest zarąbista !!!
Widziałem, poczytałem no i cena.
Jak pomyślę, że 2 lata temu dałem za swojego filusia 13.300,- to mnie krew...
No ale cóż technologia nie stoi w miejscu a efekt skali ujawnia się w cenach.
Są tez pozytywy: za to już 2 lata oglądam HD.
Pozdrawiam fanów jakości obrazu Philipsa i przyszłych użytkowników tego cacka ! :)
 

GITAR

New member
witam.....jam pytanko o philipsa 42 9632d...ma on podobne parametry co 9732d a cenowo róznią sie strasznie.....z tego co przegłądałem parametry to 9732d to naprawde kawał maszyny tylko ta cena 2700euro.....pozdrawiam
 

marcinkqqq

New member
musio1968... przestan w koncu z tymi news-ami....
jak ja mam kupic telewizor:confused:
zdecydowany bylem na 42PF9831D.... zamieszles mi modelem 42PFL9832D ... a teraz tym 47PFL9732D;)
w kazdym razie wyslalem zapytanie do philipsa... kiedy planuja wprowadzic go na rynek polski...
pozdrawiam
 

Musio1968

Member
Bez reklam
Ja mam podobny dylemat !!! Ciągle nowe modele LCD i na który się zdecydować ??? O to jest pytanie ??? Chociaż jeśli Philips zastosuje dobrą politykę cenową to kupię model tej firmy !!!!!!!!!!!!!!! :) :) :)
 

marcinkqqq

New member
odpowiedz philipsa:

------------------

...
Przykro nam, ale jeszcze nie posiadamy rowniez informacji kiedy i czy model
47PFL9732D bedzie sprzedawany na polskim rynku, za co serdecznie
przepraszamy.
...
 

Musio1968

Member
Bez reklam
Już w naszym kraju jest ale cena ?????????? Moim zdaniem przedstawiciele Philips Polska takimi cenami " grzebią " markę i pomimo dobrych parametrów nikt takich pieniędzy nie zapłaci, mając tańsze o kilkanascie tysięcy Sharpy, Sony, Samsungi itd. Dlatego na naszym rynku tak słabo sprzedają swoje produkty. SZKODA !!!!!!!!!!!!!!! Na zachodzie jest dużo taniej:
http://www.lcd-compare.com/televiseur-PHI47PFL9732D-PHILIPS-47PFL9732D.htm
bo za kwotę około 10000 złotych można go kupić !!!!!!!!!!!!
Liczę że Kiki go przetestuje i dowiemy się czy jest wart swojej ceny !!!!!
Pozdrawiam :) :) :)
 

marcinkqqq

New member
text z interia.pl:

Telewizor Philips z serii Cineos zdobył nagrodę w kategorii "EISA - Najlepszy Europejski telewizor LCD o pełnej rozdzielczości". Sprzęt pod koniec sierpnia trafi do Polski.
Telewizor firmy Philips - 47PFL9732D Cineos wyposażono m.in.w technologię Ambilight Full Surround. Należy on do kategorii odbiorników o przekątnej ekranu 47 cali (119cm).
Telewizor 47PFL9732D Cineos posiada Perfect Pixel HD Engine - czyli pakiet technologii poprawiających wyświetlanie obrazu, w skład którego wchodzi kilka technologii. Są to 100Hz ClearLCD łączący podwójną prędkość odświeżania ekranu (100Hz) ze skróconym czasem reakcji ciekłych kryształów wyświetlacza (3ms). Dzięki tej technologii prezentowany model wyświetla szybko zmieniające się obrazy bez efektu smużenia.


Kolejnym rozwiązaniem jest HD Digital Natural Motion - to technologia, która pozwala wyeliminować drżenie obrazu podczas wyświetlania ruchomych obiektów w pełnej rozdzielczości. System ten mierzy i przewiduje prędkość oraz kierunek ruchu wyświetlanych w kadrze obiektów. Trzecia technologia to Color Booster, czyli system używający 14-bitowego procesora, który generuje na ekranie paletę 4 bilionów kolorów.

We wrześniu Philips wprowadzi na rynek telewizor Aurea - odbiornik, w którego obudowie umieszczono diody emitujące światło. więcej »
Ostatnią - dobrze znaną technologią Philips - jest Ambilight Surround. W 47PFL9732D zastosowano najnowszą wersję tego systemu wykorzystującego energooszczędne diody LED. To dodatkowe, trójstronne oświetlenie tła telewizora ma pogłębić wrażenia płynące z oglądania filmów w pełnej rozdzielczości,

Philips 47PFL9732D Cineos będzie dostępny w Polsce pod koniec sierpnia w sugerowanej cenie detalicznej 13 999 zł. :twisted:


 

Patrycjusz

New member
no dobrze, sugerowana cena detal 13.999 zł, no to ciekawe jaka będzie faktyczna cena rynkowa, bo w powyższej cenie :hmm: cienko to widzę.

Te wszystkie bajery, tak naprawdę w praktyce pokażą czy coś faktycznie wpływają na jakość obrazu, dźwięku i tak dalej, czy będą to tylko kolejne nowinki, żeby robić nam wodę z mózgu i wmawiać, że to jest najlepsze i do życia wręcz konieczne.
Z niecierpliwością czekam na porównanie z sharpikiem XL1/2 i samsungiem seria F86 (o ile się nie mylę) i obnażenie jakości tych produktów.

tym razem: wielkie pozdrowienia dla forumowiczów i testerów
 

Musio1968

Member
Bez reklam
Parametry ma bardzo dobre ale ciągle przeraża mnie cena ! Dlaczego tak drogo ? Przecież inne firmy też oferują w swoich LCD dużo funkcji poprawiających jakość obrazu ale nie żądają tak astronomicznych pieniędzy ! Może Kiki go przetestuje i napisze czy warto dopłacić kilka tysięcy złotych różnicy do innych LCD np. topowego Sharpa 46XL1 ! Mam nadzieję że taki test zostanie przeprowadzony w najbliższym czasie bo na Kiki-m zawsze można polagać, a pisał do mnie że takim testem jest zainteresowany ! Może inni miłośnicy marki Philips zdopingują Kiki-go do testu prosząc o jego szybkie przeprowadzenie ! Może taki test ożywi forum LCD Philipsa bo zaczyna być nudnawo !!! Pozdrawiam :) :) :)
 

jtd

New member
Bez reklam
Musio1968 napisał:
Parametry ma bardzo dobre ale ciągle przeraża mnie cena ! Dlaczego tak drogo ? Przecież inne firmy też oferują w swoich LCD dużo funkcji poprawiających jakość obrazu ale nie żądają tak astronomicznych pieniędzy ! Może Kiki go przetestuje i napisze czy warto dopłacić kilka tysięcy złotych różnicy do innych LCD np. topowego Sharpa 46XL1 ! Mam nadzieję że taki test zostanie przeprowadzony w najbliższym czasie bo na Kiki-m zawsze można polagać, a pisał do mnie że takim testem jest zainteresowany ! Może inni miłośnicy marki Philips zdopingują Kiki-go do testu prosząc o jego szybkie przeprowadzenie ! Może taki test ożywi forum LCD Philipsa bo zaczyna być nudnawo !!! Pozdrawiam :) :) :)
Parametry bardzo dobre? Kontrast 8.000? Dzis juz mozesz kupic lcd o kontrascie 10.000 i 15.000
 

Musio1968

Member
Bez reklam
Ok ! Tylko test Kiki-go może rozwiązać ten problem, co wybrać Sharp, Philips, Samsung a może jeszcze inna firma ??? Mam nadzieję że wszystkie najnowsze LCD znajdą się na " warsztacie " testerów HDforum i będzie to najbliższa przyszłość ! To że jakiś LCD ma napisane kontrast 25.000 to wcale nie oznacza że tak jest ! Przeczytajcie testy okaże się że wiele danych tech. jest w wyrost i tylko chodzi o przyciągnięcie klienta. Dlatego wolę aby Philips napisał liczbę 8000 i była to prawda niż 30.000 która jest " lipą " ! Pozdrawiam :) :) :)
 

Patrycjusz

New member
Musio1968 napisał:
Ok ! Tylko test Kiki-go może rozwiązać ten problem, co wybrać Sharp, Philips, Samsung a może jeszcze inna firma ??? Mam nadzieję że wszystkie najnowsze LCD znajdą się na " warsztacie " testerów HDforum i będzie to najbliższa przyszłość !

i ja też mam taką nadzieję :)
 

eskobar

New member
jtd napisał:
Parametry bardzo dobre? Kontrast 8.000? Dzis juz mozesz kupic lcd o kontrascie 10.000 i 15.000
witam
pamietajcie o tym ze firmy obliczaja kontrast w rozny sposob,kazda pewnie w inny,a jak postawicie te tv obok siebie to bedzie bardzo podobny.
pozdro

moim zdaniem jest to tylko chwyt marketingowy a zreszta porownajcie sobie te tv jak bedziecie mogli!!!
 
Ostatnia edycja:

eskobar

New member
Kiki naciskam na ciebie!!!!! heheheheheh

jak bedziesz miał mozliwosc to sprawdz czy wiekszosc funkcji typu clear lcd dnm nie wyłacza sie jak podłaczy sie ten tv poprzez hdmi lub component????
bo tak jest w modelach z tego roku,chyba ze o czyms nie wiem????
 
Do góry