Philips OLED705 Telewizor Oled 4K Ultra HD, pierwsza seria telewizorów w cenie.

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
[FONT=&quot]Philips OLED705 Telewizor Oled 4K Ultra HD, pierwsza seria telewizorów w specjalnej cenie.

[FONT=&quot][FONT=&quot] [/FONT]
[/FONT][/FONT]

[FONT=&quot]Rok 2021 obfituje w nowe produkty Oled TV dla Philipsa. Po zapowiedzi serii Philips OLED806 / Philips OLED856 i Philips OLED706 na początku roku oraz Philips OLED936 i Philips OLED986, które pojawią się we wrześniu, marka zaskoczyła świat wprowadzając kilka tygodni temu serię Philips OLED705. W menu oryginalny procesor P5 i złącza HDMI 2.0b ale bardziej przystępne ceny.[/FONT]
[FONT=&quot]
[FONT=&quot]Seria OLED705 ma dwa referencje, Philips 55OLED705 (55'', 140 cm) oraz Philips 65OLED705 (65'', 165 cm).[/FONT]

[FONT=&quot]
philips_oled806_65_is__rgb.jpg
[/FONT]​
[FONT=&quot] [/FONT]
Oryginalny procesor P5

[FONT=&quot]Sercem tych telewizorów jest oryginalny procesor P5 Perfect Picture Engine , pierwszy z tej nazwy i cztery wejścia HDMI 2.0b wyposażone tylko w funkcję ALLM .[/FONT]

[FONT=&quot]
philips_55oled706_12-u3p-global-001.jpg
[/FONT]

Ambilight 3-stronny i HDR10 + Adaptacyjny, HDR HLG i HDR Dolby Vision

[FONT=&quot]Oczywiście niesamowity proces Ambilight jest nadal dostępny, ale tutaj działa w trybie trójstronnym. Jest to jedna z głównych różnic w stosunku do modeli OLED806/856 z pilotem (patrz poniżej) . W przeciwnym razie nadal występuje kompatybilność z technologiami HDR Dolby Vision , HDR HLG i HDR10+ . Z drugiej strony funkcja Smart TV oparta jest na Android TV 9.0 (w porównaniu z 10 na innych egzemplarzach Oled z 2021 roku), nadal kojarzona z Asystentem Google i certyfikatem „Works with Alexa” (potrzeba głośnika typu Amazon Echo Dot ).[/FONT]

[FONT=&quot]
philips_55oled705_anroid_tv.jpg
[/FONT]

System dźwiękowy 2.1 50 W

[FONT=&quot]Podobnie jak w przypadku modeli OLED806 / 856/706, telewizory Philips OLED705 Oled zawierają system audio 2.1 o łącznej mocy 50 watów. Subwoofer z potrójnym pierścieniem jest uzupełniony czterema pasywnymi membranami, aby wzmocnić uderzenie basu. Pamiętaj, że wymagany jest również dekoder Dolby Atmos.[/FONT]

[FONT=&quot]
philips_55oled706_12-u2p-global-001.jpg
[/FONT]

[FONT=&quot]Dźwięk Philipsa - telewizory OLED706 korzyści z DTS Play - funkcja Fi . Umożliwiający konfigurację systemu kina domowego 5.1 bezprzewodowo lub po integracji telewizora z systemem multiroom.[/FONT]

[FONT=&quot]
philips_55oled706_12-rtp-global-001.jpg
[/FONT]

Klasyczny pilot

[FONT=&quot]Wreszcie pilot do telewizorów Philips OLED705 jest bardziej podstawowy niż w przypadku innych egzemplarzy OLED marki. Natychmiastowa dostępność. Ceny orientacyjne: 1299 € za Philips 55OLED705, 1799 € za Philips 65OLED705.[/FONT]

[FONT=&quot]Przypomnienie o kluczowych cechach Philips 55OLED705:[/FONT]
[FONT=&quot]• 10-bitowa płyta[/FONT]
[FONT=&quot]• Panel 100 Hz[/FONT]
[FONT=&quot]• Płyta Oled[/FONT]
[FONT=&quot]• Panel Ultra HD / 4K[/FONT]
[FONT=&quot]• Procesor: P5 Perfect Picture Engine[/FONT]
[FONT=&quot]• Funkcja P5 Perfect Sharpness Ultra Resolution[/FONT]
[FONT=&quot]• Funkcja idealnego kontrastu P5[/FONT]
[FONT=&quot]• Funkcja P5 Perfect Color (WCG, szeroka gama kolorów)[/FONT]
[FONT=&quot]• Funkcja Ambilight + Hue[/FONT]
[FONT=&quot]• Doskonała funkcja Naturalnej Rzeczywistości[/FONT]
[FONT=&quot]• Funkcja ALLM (automatyczny tryb małej latencji)[/FONT]
[FONT=&quot]• Zgodność z HDR10 i HDR HLG[/FONT]
[FONT=&quot]• Zgodność z HDR10 +[/FONT]
[FONT=&quot]• Zgodność z HDR Dolby Vision[/FONT]
[FONT=&quot]• Zgodność z HDCP 2.2[/FONT]
[FONT=&quot]• Kompatybilność HEVC[/FONT]
[FONT=&quot]• Kompatybilność z Dolby Atmos[/FONT]
[FONT=&quot]• Kompatybilność z Bluetooth 5.0[/FONT]
[FONT=&quot]• Dwuzakresowa kompatybilność Wi‑Fi ac[/FONT]
[FONT=&quot]• DTS — zgodność z HD[/FONT]
[FONT=&quot]• Zgodność z DTS Play-Fi[/FONT]
[FONT=&quot]• Wyjścia: 1 optyczne[/FONT]
[FONT=&quot]• Wejścia: 2 HDMI 2.1, 2 HDMI 2.0, 1 kompozytowe , 2 porty USB (w tym jeden 3.0), 1 port Ethernet , 1 port CI+[/FONT]
[FONT=&quot]• Asystent Google Multimedia[/FONT]
[FONT=&quot]• Multimedia Works z Alexa[/FONT]
[FONT=&quot]• Multimedialny telewizor Smart TV z systemem Android 9.0[/FONT]
[FONT=&quot]• Doskonała kompensacja naturalnego ruchu[/FONT]
[FONT=&quot]• Jasny szczyt: około 900 nitów[/FONT]
[FONT=&quot]• DVB - T 2 tunera[/FONT]
[FONT=&quot]• Tuner DVB‑C[/FONT]
[FONT=&quot]• Tuner DVB-S 2[/FONT]
[FONT=&quot]• Sekcja dźwięku: 2,1[/FONT]
[FONT=&quot]• Moc: 50 W[/FONT]
[FONT=&quot]• Etykieta energetyczna: G (SDR i HDR)[/FONT]
[FONT=&quot]• Wymiary: 716,6 x 1227,8 x 230 mm[/FONT]
[FONT=&quot]• Waga: 21,5 kg
avcesar[/FONT]
[/FONT]
[FONT=&quot]
[/FONT]
 

franas00

New member
Ktoś użytkuje dłuższy czas, zamierzam kupić właśnie ten model, ostatnio była promocja 55" za 3800zł
Na innym forum jedni polecają a inni straszą wypalaniem się matrycy, ktoś coś?
 

wysio

Member
Bez reklam
Jak mam ten model w wersji 55 cali od około 6 tygodni i jestem bardzo zadowolony - choć na początku sceptycznie podchodziłem do tej marki. Obraz robi niesamowite wrażenie, dźwięk zaskakująco dobrze sobie radzi - przez co tylko do filmów odpalam podłączony pod tv ampli. System pracuje szybko, świetnie działa sterowanie głosem. Nawet na YT można głosowo wyszukiwać treść, co jeszcze nie jest standardem. Treści fhd ogląda się z zachwytem, w 4k już z "otwartą koparą". Matryca jest jasna i spokojnie daje radę nawet w nasłonecznionym pokoju. Za te pieniądze nie ma się co zastanawiać.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Dokładnie tak jak Ty radość ma ogromna większość użytkowników.
Mam podobna ocenę z mojego domu.
 

wysio

Member
Bez reklam
Nie wiem, czego to wina, ale przy szybkich ruchach kamery obraz robi się postrzępiony. Jakby nie nadążał budować klatek. Dzieje się to tylko w aplikacji Netflix na dowolnej jakościowo treści. Kwestia oprogramowania, czy muszę coś przestawić w ustawieniach TV?
 

wysio

Member
Bez reklam
Mam pytanie dotyczące możliwości nagrywania na zewnętrzny dysk twardy. Czy nagrywać można tylko programy przez zainstalowane na TV programy? Mam dekoder UPC 4k i nie widzę niestety możliwości nagrania materiału, stąd pytanie.
 

wysio

Member
Bez reklam
Jest problem. Pojawiły się poziome pasy, które widać na każdym ze źródeł sygnału... A nie dawniej jak dwa dni temu ktoś mi powiedział, że w lokalnym Media Expert nie lubią tej marki, bo zbyt często mają reklamacje :(
e9d0857972dc9cec047c5ab7e3f61fa5.jpg
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Naprawdę - to podaj proszę kto ?
Nie wierzę w takie opowieści...
Philips ma szkodliwość na tym samym poziomie co Samsung , LG czy SOny.
Sprzęt to sprzęt ,nawet samolot za 5.000.000 sie psuje i wahadłowiec za 200.000.000 ? też się potrafi zepsuć.
Od tego jest serwis.
I nie daj się łapać na głupkowate "opinie"
 

wysio

Member
Bez reklam
Pracownik Media Expert. No nic, nieważne. Pocieszyłeś mnie i w sumie napisałeś to, co sam w gruncie rzeczy wiedziałem. Co do mojego problemu, to pomogło czyszczenie matrycy. Dzień po tym, jak dostrzegłem te pasy, TV sam wyrzucił informacje, że konieczne jest uruchomienie czyszczenia. Za pierwszym razem coś tam z bliska mogłem jeszcze dostrzec, ale po drugim już ręcznym uruchomieniu czyszczenia wydaje się być ok. Trochę mnie zmyliły te pasy, bo to czyszczenie dotyczy w sumie powidoków, a te zupełnie nie kojarzą mi się z poziomymi pasami.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To faktycznie - bardzo dziwna sprawa, ale fajnie że wpadłeś na taki pomysł.
I dzięki za info.
 

sattom

New member
Witam,
Mam problem z odnalezieniem opcji "Niestandardowa temperatura barwowa" w modelu Philips OLED 705 - w starszym modelu, który posiadam Philips OLED 803 ta opcja jest bezpośrednio pod opcją "Temperatura barwowa" w Menu zaawansowanych ustawień obrazu - w nowszym 705 tej opcji brak bezpośrednio pod nią - znajduje się tam kolejna opcja "Dostosowanie punktu bieli".

Dostałem profil kalibracyjny od kikiego dla tego modelu - pracuje na profilu ISF-Noc, opcję "Temperatura barwowa" ustawiłem na "WŁASNE", ale nigdzie nie mogę znaleźć opcji ustawienia "Niestandardowej temperatury barwowej".

Gdzie znaleźć te opcje?
 
Do góry