Philips TV 2021: telewizory OLED706 z Android TV 10, P5 Generation 5 z AI, HDMI 2.1 i Ambilight 3

fiszrek

New member
zaltar23 zależy z jakiego softu przeskakujesz tzn. w obecnym software w poruwnaniu do ostatniego lepiej działa podłącznie słuchawek bluetooh i to jedyny plus, dalej nie naprawili asystenta google i jego głośności.
 

rakuraku

New member
Jestem właścicielem 65OLED706 już ponad rok i jestem bardzo zadowolony.
Postanowiłem go w końcu powiesić na ścianie i mam problem z doborem uchwytu - już jeden który zamówiłem dotykał blachą subwoofera i nie chciałbym powtórzyć tego błędu.
Polecicie jakiś ruchomy uchwyt ścienny do tego telewizora?
 

rakuraku

New member
Dzięki za sugestię!
Ciekawym wyzywaniem jest też to, że zaraz pod dolnymi otworami jest "wybrzuszenie" na TV, przez co zasze trzeba montować uchwyt od samego dołu. Myslalem o tym, zeby fragment blachy też nie przesłaniał głośników, ale to chyba niemożliwe :)

Jak narazie znalazlem cos takiego: https://www.euro.com.pl/uchwyty-do-...034-uchwyt-z-pelna-regulacja-37-70-cali.bhtml


photo1689240390.jpeg
 
jest szansa jakoś wyłączyć ten launcher co niby udaje google tv wpadł sam z siebie nie wiadomo kiedy bo żadnej aktualizacji nie było i wrócić do tego launchera z android 11
 

kola01

Well-known member
Bez reklam
jest szansa jakoś wyłączyć ten launcher co niby udaje google tv wpadł sam z siebie nie wiadomo kiedy bo żadnej aktualizacji nie było i wrócić do tego launchera z android 11
W SONY na starszym ATV9 też mi wpadł, więc to jakaś globalna aktualizacja.
Sam chętnie bym to wyłączył.
Ktoś coś wie?
 

fiszrek

New member
Mam taki problem z TV, że raz na jakiś czas ubija mi internet w domu już to kilkukrotnie potwierdziłem tzn. wystarczy wypiąć kabel ethernet od tv i internet wraca, ewentualnie włączyć tv i też internet wraca (ubija tylko jak jest wyłaczony). Czy może miał, ktoś podobny problem?
 

Masterjam

Klub HDTV.com.pl
VIP
Od miesiąca odkładam aktualizację , którą mi wyświetla na TV przy właczeniu , z uwagi , ze innych forach piszą , że ostatnie oficjalne są z lipca zeszłego roku. Ktoś w tym roku instalował tą , którą TV wyświetla ? Jaka jest ostatnia u Was ?
 

Majkel705

New member
czy u Was tez na najnowszej wersji oprogramowania pojawilo sie na glownym ekranie
"Najchetniej kupowane filmy"
oraz
"Ostatnio dodane"
?

W Dostosowywaniu ekranu glownego mam wszystko wylaczone poza Tv i paskiem z Ulubionymi aplikacjami. Przez dluzszy czas mialem ok, schludnie i czysto, od niedawna sa te dwie wstawki i nie wiem jak je wylaczyc
 

Jimpix06

New member
czy u Was tez na najnowszej wersji oprogramowania pojawilo sie na glownym ekranie
"Najchetniej kupowane filmy"
oraz
"Ostatnio dodane"
?

W Dostosowywaniu ekranu glownego mam wszystko wylaczone poza Tv i paskiem z Ulubionymi aplikacjami. Przez dluzszy czas mialem ok, schludnie i czysto, od niedawna sa te dwie wstawki i nie wiem jak je wylaczyc
Pojawił się tylko sklep, natomiast to o czym piszesz bardziej pasuje mi do najnowszej aktualizacji Android Tv Home, która wywala główne menu do góry nogami i tą aktualizację mam wstrzymaną.
 
Do góry