Philips TV 2021: telewizory OLED706 z Android TV 10, P5 Generation 5 z AI, HDMI 2.1 i Ambilight 3

6acek

New member
wierzę, że się nie zawiodę. Ma wszystko czego potrzebuję... no może ten pilot będzie do zmiany na ten z mikrofonem. Ale raczej to bajer z którego i tak bym nie korzystał. Najważniejszy obraz :)
 

Masterjam

Klub HDTV.com.pl
VIP
Też widzę w nim TV , który ma to co potrzeba na kolejne , mam nadzieję 5 lat :p.
Napisz proszę choć kilka zdań nawet to co się nie podoba, wiadomo każdy ma inne potrzeby gdzie dla kogoś jedno to wada , a dla innego zaleta :)
 

6acek

New member
Zamówiłem w ciemno i pewnie jeszcze z miesiąc czekania, aż będzie dostępny i go dostanę, ale jak tylko będzie u mnie na ścianie podzielę się opinią.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Niestety tego jeszcze nie.
Philips Polska na razie nie dostał w ogóle uwzględniony w dystrybucji tego modelu na ten rok .
Ale walczymy o dodatkowo przydział mam spotkanie w śroidę to dam znać.
 

6acek

New member
Podzielam zdanie. Czekałem na philipsy z hdmi 2.1 bardzo długo... Przez ten czas budżet na tv się zwiększył więc ogólnie dobrze wyszło bo wleciał oled. Ale rok temu prawie kupiłem sony xh90, a wcześniej jeszcze myślałem o TCL qled... Ale dobrze że odczekałem :).
 

6acek

New member
Tak, 706 w porównaniu do 806 nie ma Calmana AutoCal, ma 3 stronny ambilight, zamiast 4 stronnego i znacznie prostszy pilot bez mikrofonu. To chyba jedyne różnice.
 

kromal92

New member
Kurde, ten Calman niestety skreśla dla mnie ten TV, a szkoda, bo cena bardzo fajna, a poza nim ma dosłownie wszystko czego potrzeba. :D
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Do 706 masz tak samo Kalibrację profesjonalną gratis.
A na 806 Calman - działające jeszcze musisz poczekać.
 

kromal92

New member
Jasne, rozumiem. Rzecz w tym, że używając TV również do pracy potrzeba jednak kalibrować go co jakiś czas. Wiadomo coś kiedy ma być dostępny calman na philipsa?
 

6acek

New member
Do Ambilight warto kupić uchwyt który trzyma tv bardzo blisko ściany jak np Vogels Thin505? Czy nie popsuje to efektu Ambilight?
 

arazek

New member
W pierwszym poście jest informacja, że jest Calman Ready, to pomyłka, czy jakaś informacja, że kiedyś to będzie dostępne?
 
Do góry