Philips DLED 85x6 z serii Performance.

anteeo86

Klub HDTV.com.pl
VIP
Hej możecie podpowiedzieć jak zablokowac te ustawienia ekranu? Mam otwarte 2 kłódki na isf dzien i noc i chcialbym to zblokowac ale nie wiem jaka kombinacja klawiszy. Poza tym ze muli niemiłosiernie
 

conqest

Well-known member
Bez reklam
Spoko - szkoda że niektórzy nie potrafią zrozumieć że wyjęcie wtyczki z gniazdka nie rozwiązuje wszystkich problemów...
 

Paździoch1

Klub HDTV.com.pl
VIP
U mnie już nie raz wyciągnięcie wtyczki z kontaktu pomogło na różne dziwne dolegliwości, pierwsze co trzeba zawsze zrobić to wtyczka z kontaktu.
 
Odłączyłem na kilkanaście minut, wlaczylem i sie zresetował i dalej zamula co chwile info o pełnej pamięci na netflixie zacina filmy. Włącza sie i wyłącza, nie wiem moze jakis plik zainfekowany sie mi zgrał jak podłączałem zewnętrzny dysk.... 😓 Jutro po robocie zaczynam z tym dziadem walczyć, zaczne od resetu fabrycznego i zobaczymy. Dziekuje za dotychczasowe rady, a jak ktos mial podobne akcje albo ma jakies pomysły, to chetnie przyjmę :)
Ważne jest, aby po aktualizacji wykonać "pełny reset". Usuwa on pozostałości poprzedniego oprogramowania, czyści pamięć, a nowe oprogramowanie działa tak poprawnie, jak to tylko możliwe. Powinieneś to zrobić, a następnie ponownie skonfigurować telewizor w ciągu +- 10 minut.
 

sylwek_n30

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jak kupiłeś to zawsze masz podane na załączonym certyfikacie , który włożony jest do kartonu telewizora.
Tylko gdzie ten certyfikat? To było ponad 2 lata temu i między czasie przeprowadzka. 😉 Myślałem, że zawsze robicie na konkretnym profilu w danych modelach TV.
W każdym razie, jak Ci się przypomni, to będę wdzięczny.
PS. Telewizor wciąż chula i cały czas polecam zakup u Was wraz z kalibracją.
 

Guzioo_PL

Member
Bez reklam
Ważne jest, aby po aktualizacji wykonać "pełny reset". Usuwa on pozostałości poprzedniego oprogramowania, czyści pamięć, a nowe oprogramowanie działa tak poprawnie, jak to tylko możliwe. Powinieneś to zrobić, a następnie ponownie skonfigurować telewizor w ciągu +- 10 minut.
Cześć,
Zdecydowanie nie powinno tak być, że po każdym update zalecana jest ponowna instalacja telewizora.
Byłoby to całkowicie bez sensu, żeby swoje ustawienia obrazu, dźwięku, instalacja kałów, ustawianie listy ulubionych, logowanie do aplikacji trzeba by robić od początku, ponieważ TV dostał nową aktualizację... nie mówię już o tym, że po ponownej instalacji telewizora nagrane wcześniej materiały nie będą już dostępne.
 
Do góry