Philips DLED 85x6 z serii Performance.

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Przecież dla niebieskich masz model z tej serii za 3699 zł i to z pakietem gratisów dodatkowo. Ma matrycę IPS - ale do grania ta jest najlepsza.
Najlepsze monitory LCD na świecie maja matryce IPS.
Do grania to świetny model. A ambilight do grania to wciąga o 30% bardziej niż na zwykłych LCD.
 

Paździoch1

Klub HDTV.com.pl
VIP
Dzisiaj w sklepie widziałem tegoroczne modele z serii PUS8506 i muszę Wam powiedzieć, że wygląda rewelacyjnie w porównaniu z zeszłoroczną serią (stał obok) , ramką cieniutka, ładniejsza podstawa. Miałem brać ciemny model 43PUS8546, ale jest o 100 zł droższy u Kikiego, a tegoroczny srebrny jest bardzo ładny.

Kto ma PUS85X6 proszę, by sprawdził, czy poprawnie działa kanał z DVB-T z MUX-4 Wydarzenia24, który jako jedyny nadaje w 10 bitach, i nie wszystkie telewizory wyświetlają na nim poprawnie obraz.

Zwykły pilot tego roku jest na mikrostykach, ten model z klawiaturą qwerty także, czy na gumkach?

Kiki dwa razy napisałem do Ciebie tą samą odpowiedź na PW na Twoją wiadomość z ceną PUS8506 i PUS8546 i nadal nie dostałem od Ciebie odpowiedzi
 

gieie

Klub HDTV.com.pl
VIP
....

Kto ma PUS85X6 proszę, by sprawdził, czy poprawnie działa kanał z DVB-T z MUX-4 Wydarzenia24, który jako jedyny nadaje w 10 bitach, i nie wszystkie telewizory wyświetlają na nim poprawnie obraz.

Zwykły pilot tego roku jest na mikrostykach, ten model z klawiaturą qwerty także, czy na gumkach?

........i

Odbiera ten kanał, radzą sobie z nim również takie jak TCL, LG i inne Thomsony .
Wczoraj instalowałem u klienta naziemną na jakimś 32 calowym philu bez turbo-wodotrysków i również Wydarzenia24 działały jak i hbbtv .

No i co do polsatowych 10 bitów, To jest kutwa ich problem a nie nasz,
Mux dopakowany na maksimum a oni 10 bit testują ? Popier. się w główkach ?
Zapis standardu jest jasny:

"Dla DVB-T2 za podstawowe przyjęto parametry odbiornika cyfrowego zdefiniowanego w ETSI TS 101 154 [15] dla
poziomu 4.1 HDTV: 50 Hz HEVC HDTV 8-bit (rozdzielczości 1920 x 1080 p50, 1280 x 720 p50) MPEG-2 Audio Warstwa 2 i E-AC-3 audio."


To co ? pod ich niszowy kanał producenci sprzęt mają szykować ?
Poza tym to jest tylko test, więc eksperymentują i jak to polsat, zawsze coś przekombinują.

Może Solorz będzie sprzedawał dekodery do naziemnej polsatu w 10 bitach ale w rozdziałce 576 zapene :mrgreen: bo już tam jakimś cudem jest 13 kanałów tv i coś ok 12 radiowych :confused:
Panie to musi jeb..ąc :grin:
 
Ostatnia edycja:

Paździoch1

Klub HDTV.com.pl
VIP
MUX-4 w przyszłym roku również przejdzie na DVB-T2, HEVC więc jakość się poprawi. Decyzję rezerwacyjną Polsat dla MUX-4 ma do końca 2023 roku, co po tem, tego nikt nie wie, czy nadal będzie go miał Polsat i w jakiej formie nadawał, może przejdzie do FTA?
Teraz gdy nadaje już praktycznie na cały kraj, nie opłaca mu się blokować częstotliwości, bo musi co miesiąc płacić duże pieniądze za nadawanie.

Dziękuję za info, że Philips prawidło odbiera Wydarzenia24, bo w sklepowym telewizorze nie było tego kanału by sprawdzić.
 

krisol54

Klub HDTV.com.pl
VIP
Działa 100 % dobrze .
 

Attachments

  • PXL_20211120_202246443.jpg
    PXL_20211120_202246443.jpg
    35 KB · Wyś: 50

conqest

Well-known member
Bez reklam
Bardziej chodziło mi o parametry... Nie ma różnic? Mówiłeś że widziałeś go w zestawieniu z 8535, poważnie jest lepszy? Bo z 8535 miałem akcje i nie chcę drugi raz tego przechodzić
 

Paździoch1

Klub HDTV.com.pl
VIP
Szerokość ramki i podstawa zdecydowanie na korzyść nowej serii, to miałem na myśli.
Obrazu nie porównywałem między nimi, myślę że będą podobne.
8506 i 8536 to są dokładnie te same telewizory z różnymi pilotami
 

Paździoch1

Klub HDTV.com.pl
VIP
Kiki - Sprawdź PW z dzisiejszą datą.

W tym tygodniu wpłacam pieniądze na konto, i czekam na czarny piątek u Kikiego z zakupem 43PUS8506 wraz z pakietem dla niebieskich
 

sylwek_n30

Klub HDTV.com.pl
VIP
Pilotem, PUS8506 ma zwykłego, PUS8536 z klawiaturą qwerty. Oba kolor ramki srebrny.
Wychodzi na to, że modele ze srebrnymi ramkami są faworyzowane, bo dostały pilota z klawiaturą qwerty. Ja chcę kupić TV z ciemną ramką, czyli PUS8546 lub 8506 i akurat te nie mają. Ciekawe czemu tak zrobili?
Swoją drogą, chciałbym prosić o wycenę ww. modeli z matrycą 70".
Dzięki.

Wysłane z mojego Mi Note 2 przy użyciu Tapatalka
 

gieie

Klub HDTV.com.pl
VIP
@sylwek_n30, mam Philipsa z pilotem "qwerty" przy innym modelu (7303) i doopy nie urywa.
Nie ma czego żałować, dużo lepiej i wygodniej (moim zdaniem) dokupić małą klawiaturę bezprzewodową na pewno bardziej poręczna niż ta w pilocie.
Oryginalną tylko sprawdziłem czy działa i na tym się skończyło.

W sumie to cały pilot poszedł w odstawkę, bo duży, ciężki i nieporęczny.
Zastąpiłem go takim za 12 pln od "zwykłego" Philipsa ;)

edit:
No i ta oryginalna nie posiada touchpad_a, to jest tylko dekielek od baterii :smile:
 
Ostatnia edycja:
Do góry