Philips DLED 85x6 z serii Performance.

Paździoch1

Klub HDTV.com.pl
VIP
Gdzie dokładnie jest ta opcja streamingu? Posiadam Philips PUS9206 i u mnie w żródłach jest brak tej opcji. Mam najnowsze dostępne oprogramowanie.
Jeśli masz najnowsze oprogramowanie z końcówką 250, to na pilocie wciśnij Sources i wybierz Przesyłanie strumieniowe i powinny wyskoczyć Ci 4 stacje w tym jedna po Polsku Nature Time.

IMG20240401165751.jpg


 
Ostatnia edycja:

Paździoch1

Klub HDTV.com.pl
VIP
Szukaj w ustawieniach gdzie mógłbyś je zaakceptować. Jak ich nie znajdziesz napisz do supportu Philipsa by Ci podpowiedzieli gdzie to jest ukryte
 

Paździoch1

Klub HDTV.com.pl
VIP
Następne kanały Fast po Polsku w usłudze stremingu to Bigtime - darmowe filmy, Grjngo - Westerny, Moconomy - Gospodarka i Finanse oraz Nature Time.
 

Carlooq

New member
Czy ktoś po aktualizacji (aczkolwiek nie jestem pewien czy to akurat przez aktualizacje) też miał problem z dyskiem zewnętrznym? Po podłączeniu dysku wyskakuje informacja, że podłączono nieobsługiwany sprzęt, a jeszcze nie tak dawno wszystko było w porządku. Dysk jest sprawny, podłączyłem do TV pendrive i bezproblemowo działa.
 

Paździoch1

Klub HDTV.com.pl
VIP
Z poziomu telewizora, pojawiło się nowe oprogramowanie TPM211EA: 101.1.4.252, co w nim naprawiono, nie wiem.

 

sylwek_n30

Klub HDTV.com.pl
VIP
Z poziomu telewizora, pojawiło się nowe oprogramowanie TPM211EA: 101.1.4.252, co w nim naprawiono, nie wiem.

Coś szybko wyskoczyli z następna aktualizacją. Widocznie musiało być poważnie, skoro po dwóch miesiącach jakieś poprawki.
Tak na marginesie, czy też u Was telewizor cały czas łączy się z netem mimo wyłączenia zasilania pilotem? Wychodzi na to, że tak na prawdę zasilanie nie jest do końca wyłączone, tym bardziej że co jakiś czas wysyła impuls do soundbara wybudzając go.
Albo tego wcześniej nie robił, albo ja dopiero to dostrzegłem (choć wątpię).
 

Paździoch1

Klub HDTV.com.pl
VIP
Info od Philipsa:

TPM211EA_101.001.004.252- Data: 2024/04/03
  • Ulepszenia funkcji FAST
  • Ulepszenia dźwięku
  • Ulepszenia ogólne i wydajności

TPM211EA_101.001.004.250- Data: 2024/02/06
  • Wprowadzenie funkcji kanałów FAST
  • Ulepszenia dźwięku
  • Ulepszenia ogólne i wydajności

Czy ma ktoś zrobioną listę kanałów ulubionych naziemno-satelitarną i czy to nowe oprogramowanie ją trzyma na stałe jak to jest w 250 ?
 
Do góry