Philips 9506 Mini-LED - nowa technologia już dostępna w TPV.

oleole23

New member
Mógłby się ktoś podzielić z wrażeniami po użytkowaniu tego modelu przez dłuższy okres? Kilka słów warto nie warto?
Mam na oku wersję ze zwrotu za 5500zl, w zestawie brak tylko nóżek. I bardzo się waham bo nie ma zbyt wielu opinii o nim.
A nowa seria mini led jeszcze jest niedostępna w Polsce.
 

G3S

New member
Użytkuję ten model od stycznia br. i na chwilę obecną złego słowa napisać o nim nie mogę. Moje oczekiwania spełnił w 100%.
 

oleole23

New member
Użytkuję ten model od stycznia br. i na chwilę obecną złego słowa napisać o nim nie mogę. Moje oczekiwania spełnił w 100%.
Mógłbyś sprawdzić dla.mnie czy dolna listwa ambilight jest pełna tzn bez przerw?
Wiem że niektóre modele mają przerwę na stopki, i psuje to efekt bo są brakujące miejsca na dole w trakcie działania ambilight
 

pekus1982

Klub HDTV.com.pl
VIP
Mógłbyś sprawdzić dla.mnie czy dolna listwa ambilight jest pełna tzn bez przerw?
Wiem że niektóre modele mają przerwę na stopki, i psuje to efekt bo są brakujące miejsca na dole w trakcie działania ambilight
Pełna. Przerwa była w modelu 9206, który sprzedałem. Brak pełnego podświetlenia zrobiło swoje przy nocnych seansach.
Tutaj mamy naprawdę smolistą czerń.
Wczoraj obejrzałem John Wick 4 gdzie dużo scen jest ciemnych i tutaj widać co znaczy podświetlenie MiniLed.
Ja kupiłem za 4999, a jeśli masz możliwość zakupu za 5500, to nie ma co się zastanawiać. Model i tak na pewno zostanie powieszony, więc nóżki temat zbędny.
Na priv mogę podesłać ustawienia, które już kilka osobom wysyłałem. Każdy zadowolony..
Nie tylko, na tym forum👍🖐
Pozdrawiam
 

G3S

New member
Mógłbyś sprawdzić dla.mnie czy dolna listwa ambilight jest pełna tzn bez przerw?
Wiem że niektóre modele mają przerwę na stopki, i psuje to efekt bo są brakujące miejsca na dole w trakcie działania ambilight

Tak jak napisał przedmówca w tym tv nie ma tego problemu o którym piszesz.

Na priv mogę podesłać ustawienia, które już kilka osobom wysyłałem. Każdy zadowolony..

Jeżeli jest to konfiguracja inna niż udostępnia kiki to poproszę również. Chętnie porównam.
 

eprom

Klub HDTV.com.pl
VIP
Również jestem użytkownikiem od stycznia tego roku i potwierdzam obraz super, czerń taka jak powinna być
 

Moherek993

Klub HDTV.com.pl
VIP
Witam kolegów :)
Użytkuję 75PML9506 i 65PML9636.
Czy mógłby mi któryś z Was podpowiedzieć, jakich ustawień używacie na swoich telewizorach?
Jestem zadowolony z obydwu ale zawsze można spróbować czegoś nowego/innego :)
 
Do góry