Philips 9506 Mini-LED - nowa technologia już dostępna w TPV.

cosmo1

Klub HDTV.com.pl
VIP
Dobrze powiedziane... Jednorożec.
Jestem już praktycznie na niego zdecydowany, ale jak widzę że sam Philips pisał wcześniej że ma mieć tylko 60Hz, to czekam na jakiś test.
No i oby ta srebrna ramka wyglądała duuuzo lepiej niż w modelach 2020, bo to jakiś dramat byl
 

pepka

Member
Bez reklam
Jeszcze trochę i mogą w ogóle nie pokazywać (model będzie kolekcjonerski a nie użytkowy). Niedługo przecież, wszyscy pokazują modele na 2022 :D
Widać problem z dostawami, półprzewodnikami i w ogóle z Chinami, trzymającymi cały świat za j*ja, dotyka każdego bez wyjątku...
 

kolabor74

New member
Telewizor gra nawet fajnie obraz wydaje mi się lepszy niż w philipsie 8601 niestety dźwięk wypada gorzej szczególnie przy głośnych nastawach.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Rośnie też w tempie geometrycznym grupa zadowolonych.
Jak na razie wszyscy co kupili są bardzo zadowoleni.
 

mkaw70

Member
Z tego by wynikało, że problem z podświetleniem to przypadłość konkretnych egzemplarzy ? Bo nie zakładam, że osoby które kupiły nie zauważają problemów.
 

Alekso

New member
Z tego co czytam z avforum na PC jest tragedia na ta chwile. Dla mnie ten aspekt jest cholernie ważny. Gdyby okazało się ze to prawda to bym również pewnie odesłał taki telewizor. Ważne kto do czego ten tv będzie wykorzystywał. Będę śledził wątek bo sam nim jestem żywo zainteresowany :p

Znając Philipsa - a kupuje ta markę od chyba 20 lat (w domu mam 4 tv tej marki bo uwielbiam ambilight ;) ) to niestety jestem w stanie w te informacje uwierzyć . Wiem jakie ta marka potrafi mieć niedociągnięcia szczególnie na starcie …


hmmm... rośnie niestety grupa niezadowolonych:
https://www.avforums.com/threads/news-philips-unveils-9636-and-9506-miniled-tvs.2342029/page-22#

Wygaszanie strefowe ma jakies większe problemy. Pewnie da się naprawić programowo, pytanie ile trzeba bedzie czekac, Philips jakos się nigdy nie spieszył z aktualizacjami...
Czekamy na test.
 

mkaw70

Member
No ja też poczytałem to forum i faktycznie dużo krytycznych uwag jest w tym dotyczących strefowego podświetlania/wyłączania oraz że procesor nie radzi sobie z wyłączaniem stref przy przesuwaniu jasnych obiektów na ciemnym tle. Chyba to przypadłość tego typu podświetlania jest a aktualizacja może tu niewiele pomóc.

Fajnie gdyby napisały coś w tym temacie osoby które zakupiły ten model.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Będzie test 9506 - wkrótce.
Już nad nim pracujemy.
Można już spokojnie się posiłkować testem Mini Leda 9636.
Różnice technologiczne nie są duże.
 
Do góry