Philips 9636 Mini-LED - czyli pierwsze telewizory w technologii mini led Philipsa.

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Wątek jest tak , żywy- jak żyje produkt.
Jeśli ktoś ma zapotrzebowanie na bezkompromisową jakośc to kupuje Oled TV .
Dzięki za opinię.
Nie jest ona lepsza niż inne i nie jest gorsza. Ot kolejna.

Są też inni którzy też kupili model i mają swoją opinię , którą zechcieli się również podzielić.
Widać każdy ma inne potrzeby .

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ireneusz Polecam Ocena: 5/5 Wystawiono 2 miesiące temu
Najlepszy telewizor w swojej klasie. Doskonały obraz: kontrast, stabilność, czerń. Świetna jakość 4K i obraz z funkcją HDR. Doskonałe rozszerzenie ekranu w postaci Ambilight, który daje dodatkowe doznania przy oglądaniu telewizji. Świetne funkcje smart w postaci Android TV. Wiele dodatkowych App, z których możesz skorzystać bezpośrednio na telewizorze. Świetna połączenia z urządzeniami mobilnymi. Szybko i łatwo możesz rzucić obraz z komórki czy komputera. Świetny dźwięk z soundbaru Bauers&Wilkins. Dużo lepszy niż w przypadku zwykłych telewizorów. Kompletny telewizor pod każdym kątem. Kupujesz go i masz najlepszy obraz i świetny dźwięk w jednym. Nie widziałem do tej pory lepszego telewizora na rynku. Może Philips OLED936 jest w stanie z nim konkurować. Inne firmy się nie umywają. Zdecydowanie polecam.

Zalety
jakość dźwięku
jakość obrazu
łatwość obsługi
wygląd
=============================================================


Długo nie zmienię na nowy :)
Potwierdzony zakup

Oglądałem dużo telewizorów zanim dokonałem wyboru. Nawet OLED mi nie pasował - za ciemny obraz jak dla mnie. Ten model ma wszystko, czego od telewizora można oczekiwać. Jakość obrazu, dźwięk ( B&W), multimedia i design. Wszystko w najlepszej jakości. Serdecznie polecam.

==============================================================


Tv Philips

Potwierdzony zakup

Jest to mój drugi telewizor tej marki i jestem bardzo zadowolony.
==============================================================

Jak widać każdy ma swoja opinię i też się nią podzielił.
Nie jest ani gorsza ani lepsza od poprzedniej - ot kolejna.

Czy się Ferrari musi podobać każdemu - nie musi.
 

frez

Member
Hehe czyli jak to jest - produkt na wymarciu?
Moja opinia nie jest "ot kolejna" - odzwierciedla dokładnie produkt jakim jest.
Nie mi oceniać czyjeś opinie ale cytowane powyżej to raczej REKLAMA a nie opinia. Jak inaczej rozumieć że obraz ma świetną stabilność? Co to jest ta stabilność i jak mogę ją ustawić?
Albo to że można przesłać obraz lub dźwięk z komórki :) Toż to dopiero fachowe spostrzeżenia dotyczące używanego sprzętu.

Fajnie że stajesz w obronie tego TV ale ja jasno podkreśliłem jego minusy - jeśli się nie zgadzasz to proszę powiedz z którym punktem. Na pewno się ustosunkuję.

A tak w ogóle to te opinie to z ceneo wziąłeś? Jesteśmy na forum i ja wypowiadam się o telewizorze, który u mnie stoi i przed dostawą był poddany profesjonalnej kalibracji.
 

frez

Member
Zwykła satelita z canal do tego disney netflix. Ogólnie do obrazu po odpowiednim ustawieniu nie mam wielkich zastrzeżeń - wiedziałem, że to nie OLED. Zmartwiły mnie jednak bardzo wymienione wcześniej rzeczy, o których pisałem kilka postów wyżej.
Jak tylko wyjedzie słoneczko wkleję tutaj kilka zdjęć i filmów jak sprzęcik radzi sobie w nasłonecznionym salonie, pokaże kąty ale to już wieczorową porą.
Co do pozostałych minusów muszą się wypowiedzieć posiadacze.
O plusach nie piszę - od tego są pozostałe opinie :)
 

Etharr

Klub HDTV.com.pl
VIP
Powłoka antyrefleksyjna faktycznie nie należy do najlepszych, ale w silnie nasłonecznionym pokoju żadna nie pomoże.
Można sobie pooglądać testy w Internecie. Niezmiennie, najlepszym rozwiązaniem jest odpowiednie ustawienie telewizora
oraz zaciemnienie. Niestety mieszkania w Polsce są źle zaprojektowane i nie są brane pod uwagę te kwestie.
W moim przypadku słońce nigdy nie wpada bezpośrednio na telewizor, co najwyżej odbite od ściany.
Aczkolwiek przy urządzaniu mieszkania od razu to brałem pod uwagę, tzn, gdzie będzie powieszony telewizor.
Zresztą pod uwagę wziąłem też kwestię związane z ustawieniem kina domowego.

Tak czy owak, jakie telewizora byś nie kupił - w silnie nasłonecznionym pomieszczeniu, powłoka antyrefleksyjna niewiele pomoże.

Nie jest to telewizor idealny, ale takich po prostu nie ma. Należy podczas wyboru kierować się własnymi potrzebami oraz warunkami, w których
będzie używany. Dlatego nigdy bym nie wziął OLEDa do pokoju dziennego, ale dla przykładu w sypialni można go wziąć pod uwagę.
 
Do góry