Pomoc w wyborze - Philips , Sony , Sharp , Samsung

silt

New member
Witam.

Zamierzam kupic LCD 32" w cenie do 5000zl . Mocno zastanawiam sie nad Philipsem ,jednak czy te wszystkie systemy naprawde tak duzo daja ? Poza tym wiem ,ze duzo place za Ambilight,a LCD bedzie stac na drewnianej polce o wielkosci TV ,wiec swiatlo nie bedzie mialo sie gdzie rozpraszac i bedzie to wygladac beznadziejnie ,wiec pewnie nie bede z tego korzystac... Przejdzmy do sedna sprawy . Wybralem kilka telewizorow i chcialem sie doradzic ,ktory z nich bedzie najlepszy (ostrosc, barwy) . Jesli waszego faworyta nie ma na tej liscie ,a jest w podobnej cenie prosze pisac . Nizej zamieszzam moich faworytow :

Philips 32PF9731D
Philips 32PFL9632
Sony KDL32D3000
Sharp LC-32RD2E

Zastanawiam sie jeszcze nad Samsungami ,ale zupelnie nie wiem jaki wybrac .Jaki byscie polecili ?

Pozdrawiam i czekam na odpowiedz.
 

ortax360

New member
Witam

Mozesz dopisac do listy Panasonica 32lx700 .

Nie ma co pisac wystarczy poczytac forum - Ja wybrałbym znowy Sonego
32d3000 . :)

lub Panasonica lx700 .

Pozdrawiam .
 

Didas

New member
Ja również miałem dylemat jeśli chodzi o wybór LCD. Po przeczytaniu wielu opinii zdecydowalem sie na Sony D3000. Jednak MotionFlow+100Hz robi swoje;)
Pozdrawiam
 

rafcio76r

New member
Bez reklam
silt napisał:
Witam.

Zamierzam kupic LCD 32" w cenie do 5000zl . Mocno zastanawiam sie nad Philipsem ,jednak czy te wszystkie systemy naprawde tak duzo daja ? Poza tym wiem ,ze duzo place za Ambilight,a LCD bedzie stac na drewnianej polce o wielkosci TV ,wiec swiatlo nie bedzie mialo sie gdzie rozpraszac i bedzie to wygladac beznadziejnie ,wiec pewnie nie bede z tego korzystac... Przejdzmy do sedna sprawy . Wybralem kilka telewizorow i chcialem sie doradzic ,ktory z nich bedzie najlepszy (ostrosc, barwy) . Jesli waszego faworyta nie ma na tej liscie ,a jest w podobnej cenie prosze pisac . Nizej zamieszzam moich faworytow :

Philips 32PF9731D
Philips 32PFL9632
Sony KDL32D3000
Sharp LC-32RD2E

Zastanawiam sie jeszcze nad Samsungami ,ale zupelnie nie wiem jaki wybrac .Jaki byscie polecili ?

Pozdrawiam i czekam na odpowiedz.


Witam,
Obok wspomnianych wyżej model polecam również:
JVC P80 oraz Panasonica 32 LX 700
Pozdro
 
Do góry