Philips PUS8535 - ustawienia obrazu.

conqest

Well-known member
Bez reklam
Igor0505
Nie warto. Szkoda Twoich nerwów. Wiem bo mam. Kiki to jedna wielka ściema.

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
 

12jojko

Banned
Igor0505, ja jestem w trakcie drugiej reklamacji, ale modelu 43 cale - trafiły mi się oba z tą samą wadą podświetlenia. Powiem tak, jeśli Philips wyda aktualizację poprawiającą kolory w nocnych scenach i czyszczenie obrazu z zakłóceń (niby ma być taka poprawka, ale nikt nie wie kiedy) - to wtedy polecam brać, bo cena do jakości jest dobra. Ale na dziś bym odradzał. Ale na pewno nie brałbym LG, jak już to celować w Soniaka lub jakiegoś qleda, ale od Q70 wzwyż, bo lepsze HDR i chyba Direct Led. A jak ci się nie śpieszy, to wstrzymaj się miesiąc, może do tego czasu Philips wyda aktualizację albo ceny innych pospadają, bo pewnie od marca zacznie się wprowadzanie modeli na ten rok.

conqest, wyczyść sobie skrzynkę, bo pisałeś do mnie, ale nie mogę ci odpisać, bo masz pełną.
 
Ostatnia edycja:

Igor0505

New member
No właśnie nie bardzo mogę czekać tyle bo muszę zamówić telefon. Jak będę zamawiał telefon i tego Philipsa to będę miał w media expert 500 zł rabatu. Ogólnie potrzebuje coś z matrycą VA ponieważ telewioz oglądam
głównie wieczorami więc raczej Soni i Samsung odpadają.
 

12jojko

Banned
No właśnie nie bardzo mogę czekać tyle bo muszę zamówić telefon. Jak będę zamawiał telefon i tego Philipsa to będę miał w media expert 500 zł rabatu. Ogólnie potrzebuje coś z matrycą VA ponieważ telewioz oglądam
głównie wieczorami więc raczej Soni i Samsung odpadają.

Większość Samsungów jest na VA, z tym, że na Edge Led, chyba tylko te wyższe wersje mają Direct. Jak chcesz, to zaryzykuj, zawsze masz te 14 dni na zwrot lub pół roku na rękojmię. A jeśli szukasz czegoś pod HDR, to Philips odpada.
 

biedronka1

New member
xDDDDDDDDDDDDD


Zamów g!@no bo "rabat dajoooo" - a potem bujanie się i problemy z oddaniem, załatwianiem, frustracja, stres i nerwy xDDDDDDDDDDDDD
 

Beeercik

New member
Dziękuję bardzo za pomoc. Ostatecznie zaryzykuje i zamówię Philipsa. Jak coś będzie nie tak to oddam najwyżej

Daj koniecznie znać jak z jakością obrazu tj. Hdr, Dolby Vision no i przede wszystkim te nieszczęsne ciemne sceny.
Masz jakieś porównanie do innych telewizorów 4K?
Bo mam wrażenie, że część osób (ci którzy trafili na trefny model oczywiście) jest zachwycona tym tv bo z telewizora Full HD na którym dotychczas oglądali telewizję naziemną w 720p albo 'bieda 1080p' przesiadają się na telewizor na którym odpalają super jakości materiał w 4K na YT albo Netflixie.

W Media Expert masz o tyle dobrze, że możesz zwrócić w dowolnym sklepie stacjonarnym. Nie odklejaj tylko wszelkich naklejek (z pilota też), nie rozrywaj folii i nie porysuj ani tv ani pilota, żeby oszczędzić sobie ewentualnych nerwów i dyskusji przy zwrocie :)
 

darekimi

New member
Kupując nowy tv nie powinny być na nim naklejone żadne naklejki jak i na pilocie. Naklejki są oczywiście w pudełku ale nie naklejone leżą luzem. Jeżeli macie naklejki na tv to oznaka iż tv był w sklepie na wystawie
 

Igor0505

New member
Daj koniecznie znać jak z jakością obrazu tj. Hdr, Dolby Vision no i przede wszystkim te nieszczęsne ciemne sceny.
Masz jakieś porównanie do innych telewizorów 4K?
Bo mam wrażenie, że część osób (ci którzy trafili na trefny model oczywiście) jest zachwycona tym tv bo z telewizora Full HD na którym dotychczas oglądali telewizję naziemną w 720p albo 'bieda 1080p' przesiadają się na telewizor na którym odpalają super jakości materiał w 4K na YT albo Netflixie.

W Media Expert masz o tyle dobrze, że możesz zwrócić w dowolnym sklepie stacjonarnym. Nie odklejaj tylko wszelkich naklejek (z pilota też), nie rozrywaj folii i nie porysuj ani tv ani pilota, żeby oszczędzić sobie ewentualnych nerwów i dyskusji przy zwrocie :)

No właśnie nie mam do czego go porównać bo posiadam dwa telewizory full HD w domu tylko. Co mam dokładnie sprawdzić? Mogę jedynie na naziemnej sprawdzić ale to bez sensu bo jakość tam pozostawia wiele do życzenia, albo na YouTube jakiś filmik i wysłać zdjęcia.
 

eprom

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ktoś pisał żebym obejrzał Lupin bo tam jest kilka ciemnych scen, wczoraj oglądnąłem 2 odcinki i obraz bardzo dobry, nie było się do czego przyczepić.
 

Petru23

Banned
Daj koniecznie znać jak z jakością obrazu tj. Hdr, Dolby Vision no i przede wszystkim te nieszczęsne ciemne sceny.
Masz jakieś porównanie do innych telewizorów 4K?
Bo mam wrażenie, że część osób (ci którzy trafili na trefny model oczywiście) jest zachwycona tym tv bo z telewizora Full HD na którym dotychczas oglądali telewizję naziemną w 720p albo 'bieda 1080p' przesiadają się na telewizor na którym odpalają super jakości materiał w 4K na YT albo Netflixie.

W Media Expert masz o tyle dobrze, że możesz zwrócić w dowolnym sklepie stacjonarnym. Nie odklejaj tylko wszelkich naklejek (z pilota też), nie rozrywaj folii i nie porysuj ani tv ani pilota, żeby oszczędzić sobie ewentualnych nerwów i dyskusji przy zwrocie :)

Jest dokładnie tak, jak piszesz. Brak punktu odniesienia i swidomosci, że może być znacznie lepiej. Ja miałem 7tv w domu do sprawdzenia, z czego dwa w tym samym czasie. Dopiero jak postawiłem jeden obok drugiego i dałem ten sam materiał można było zobaczyć, jak wyświetlane są poszczególne sceny i co dzieje się z obrazem. Z pamięci nie ma możliwości tego porównać.
Gdyby nie mój upór to siedziałbym i kręcił nosem, że coś jest nie tak. A teraz mam pewność że lepiej się po prostu nie dało kupić.

Możecie brac sprzęt na raty odroczone 0% i sprawdzić u siebie. Nie pasuje - oddać do MM lub ME. Nawet dwa wziac, jak ja. Sprawdzacie dwa tygodnie i rozwiązujecie umowę ratalną i zakupu tv. A jeśli jednak coś ma zostać to zawsze można spłacić jednorazowym przelewem bez dodatkowych kosztów.
 

12jojko

Banned
Ty ten tv już któryś miesiąc kupujesz i dalej finału nie widać xD Ja to nie miałbym ani na o czasu, ani cierpliwości, w dodatku z ograniczonym budżetem, to i tak nie miałbym za wielkiego wyboru :)
 

Petru23

Banned
I dlatego są zadowoleni użytkownicy którzy cieszą się z nowego nabytku podnoszac co chwilę koparę z dywanu oraz tacy, co wylewają żale na forum, że tv który miał być "świetny" i "każdy będzie z niego zadowolony" nie nadaje się do ogladania. ;)
 
Do góry