PUS8804 - pus8535

amciek1

New member
Witam .

Jak w temacie który z tych dwóch modeli jest w ogólnym rozrachunku lepszy pod względem obrazu czy są to dość duże różnice ?
Wymiar w jaki celuje to 50cali
 

omnia

New member
50PUS8804 jest lepszy pod kątem zarówno obrazu jak i dźwięku. Odpowiednikiem zeszłorocznej serii 8 jest seria 9 w 2020 r.
 

amciek1

New member
Dzięki a jeszcze pytanie o hdr i ewentualne granie , ten 8804 do mnie przemawia mimo, że to rocznikowi starszy model a tego 8535 za bardzo recenzji znaleźć nie mogę .
 

mourning

Member
Ja mam 50PUS8535 ale niestety nie gram w gry to nie pomogę. Co do HDR to Netflix wygląda bardzo dobrze. Sam rozważałem czy nie wziąć 8804 ale wolałem nowszy model. Tym bardziej z opcją zwrotu w ciągu 30 dni
 

kola01

Well-known member
Bez reklam
VA według displayspecifications.com

Dzięki za info. Na displayspecifications.com sprawdzałem ale tam nie ma 50PUS8535, jest 50PUS8505. Wiem, że teoretycznie ma się różnić tylko pilotem (lub stopką, nie pamiętam) ale nie miałem też 100% pewności, czy przy okazji producent nie podmienił matrycy. W dodatku displayspecifications to nie jest Polski portal i nie wiadomo czy na ich rynek idą dokładnie te same TV.

Rozumiem, że do wieczornych seansów w sypialni, gdzie TV będzie wisiał dokładnie na wprost łózka, lepiej sprawdzi się taka matryca VA (50PUS8535) niż IPS (LG 49NANO86)? Zależy mi na dobrej czerni ale też na akceptowalnej płynności ruchu (80% Netflix, 10% YT, 10% Telewizja).
 
Ostatnia edycja:

jedrekTV

New member
mam podobny dylemat 50PUS8535/12 czy 50PUS8804/12, dla osoby starszej ze słabym wzrokiem kory będzie lepszy. który ma lepsze sterowanie głosem?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
DO tego co podałeś obydwa będą dobre.
Wybrałby m 50pUS8535, masz w specjalnej ofercie gdzie sam wybierasz ceny,
 
Do góry