TV Philips 43PUS7805 vs 43PUS7354

dewo

New member
Witam.
Tv do telewizji kablowej, Netflix oraz konsoli PS4.
Wybór miedzy:
Philips. 43PUS7805 ( VA + Saphi. )
Philips 43PUS7354 ( IPS + Android).
Może jakieś opinie o tych modelach?
 

Kurakaodr

Member
Witam.
Może jakieś opinie

Tu nie ma co "opiniować", tylko wyłącznie model z Android TV, żadnych wynalazków z mutacjami typu Saphi
g0241.gif


Uzasadniać, też nie ma potrzeby, szkoda klawiatury obijać, wszyscy wiemy...
r010.gif
 

dewo

New member
Tu nie ma co "opiniować", tylko wyłącznie model z Android TV, żadnych wynalazków z mutacjami typu Saphi
g0241.gif


Uzasadniać, też nie ma potrzeby, szkoda klawiatury obijać, wszyscy wiemy...
r010.gif

To i ja wiem. Ale jak się to ma do tej matrycy IPS, w porównaniu do VA w PUS7805.
Jakość obrazu, czerń itp .
 

Kurakaodr

Member
Ale jak się to ma

Szukasz "kwadratowych jaj" w małym telewizorku, szczególiki obrazu, których i tak nie będziesz dostrzegał po chwili użytkowania...tu gra idzie o system, otwartość na świat szeroko dostępnych aplikacji multimedialnych, oraz pochodnych zastosowań, twór o nazwie Saphi szybko umrze śmiercią naturalną...a Google ze swoim Androidem jest wieczne, wrzuć już na luz, wybór jest oczywisty!

W sieci jest sporo informacji testowych, o wymienionych urządzeniach, na tutejszym forum również, odrobina kreatywnej samodzielności, a będzie uzdrowiona dusza twoja
, z mojej strony wszystko w przedmiotowym temacie, świadomy konsument już by wiedział, tylko poniższy model!

43PUS7354_12-A2P-global-001
 

dewo

New member
Szukasz "kwadratowych jaj" w małym telewizorku, szczególiki obrazu, których i tak nie będziesz dostrzegał po chwili użytkowania...tu gra idzie o system, otwartość na świat szeroko dostępnych aplikacji multimedialnych, oraz pochodnych zastosowań, twór o nazwie Saphi szybko umrze śmiercią naturalną...a Google ze swoim Androidem jest wieczne, wrzuć już na luz, wybór jest oczywisty!

W sieci jest sporo informacji testowych, o wymienionych urządzeniach, na tutejszym forum również, odrobina kreatywnej samodzielności, a będzie uzdrowiona dusza twoja
, z mojej strony wszystko w przedmiotowym temacie, świadomy konsument już by wiedział, tylko poniższy model!

43PUS7354_12-A2P-global-001

Jaki Ty jesteś "chłopie" kreatywny. Tak jak napisałem powyżej. To i Ja wiem.
Chcę zaczerpnąć opini, kogoś kto posiada ten TV i miał z nim styczność. Jak w temacie.
Nie napisałeś nic nowego, czego nie można by wyczytać na tym forum.
 
Ostatnia edycja:

podgoor

New member
No właśnie z matrycą VA w tym modelu to nie jest nic pewnego.
Na avforums ktoś wspominał, że ma IPS - specyfikacja z displayspecifications może się nie zgadzać.
 
Do góry