PHILIPS na ISLANDI

maro15551

New member
Mieszkam na Islandi i chce kupić lcd philpsa ,mój znajomy kupił tutaj 32pf5331 i jest bardzo zadowolony bardzo ładnie odbiera na antenie naziemnej to duży plus bo wiadomo że sygnał z tej anteny jest słaby.
Ja mam do wyboru 32pf5331 , 32pfl5322 oraz 32pfl7332 ten ostatni sporo droższy niewiem na co się zdecydować ,prosiłbym o pomoc.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
wiem jak gra 7322 . I gra znacznie lepiej niz tańsze modele.
Ale nie wiem do czego wykorzystyć masz lcd?
Jaki sygnał ?
Jakie urządzenia do podłączenia?
No i chyba nie macie teraz tam nocy , więc do warunków z mocniejszym naświetleniem powinieneś jednak kierować się po 7322.
pozdrawiam
 

maro15551

New member
Sygnał będe miał z c+ komputer oraz naziemna czyli pełen zakres z jasnością prawda w sumie teraz to nocy niema wcale ale za pare miesięcy będzie na odwrót , dzięki za podpowiedz chciałem się tylko upwewnić czy opłaca sie wydać więcej kasy bo różnica jest kolosalna prawie 1500zł ale na kasie az mi tak nie zalezy i tak przepłace za ten telewizor tutaj w porównaniu z polską cena tego lcd tutaj to prawie 6000 zł.
pozdrawiam
 

maro15551

New member
maro15551 napisał:
Sygnał będe miał z c+ komputer oraz naziemna czyli pełen zakres z jasnością prawda w sumie teraz to nocy niema wcale ale za pare miesięcy będzie na odwrót , dzięki za podpowiedz chciałem się tylko upwewnić czy opłaca sie wydać więcej kasy bo różnica jest kolosalna prawie 1500zł ale na kasie az mi tak nie zalezy i tak przepłace za ten telewizor tutaj w porównaniu z polską cena tego lcd tutaj to prawie 6000 zł.
pozdrawiam


Po spędzonych kilku godzinach w sklepie jednym i drugim szczeże nie wiem co wybrać philips pfl 7332 miał gorszy obraz (sygnał ze zwykłej anteny)
od pfl 5322 i pf 5331 obok stała toshiba 32c3000p która obrazem nie odbiegała od filipków był też sony 32 s2020 i miał obraz niczego sobie,
napaliłem sie na tego pfl7332 bo ma dużo funkcji i podłończeń no ale teraz to już nic niewiem co byście wybrali z tych telewizorów?
 

Romanoff

New member
Nawet się nie zastanawiaj i bierz 32PFL7332. Z naziemnej antenki radzi sobie bardzo ładnie, dodatkowo będziesz zadowolony z płynności obrazu i kolorów jakie oferuje Phil, nawet bez specjalnego zgłębiania się w regulację poszczególnych parametrów. Zwróć uwagę również na formatowanie obrazu , które to model 7332 ma dużo lepsze niż niższe modele 5322 i 5331.
Będziesz zadowolony z 7332 chociaż przyznam ,że cenę to musisz zapłacić niewesołą. W Polsce za 6tyś kupiłbyś dwa takie!
Pozdrawiam
 
Do góry