Dylemat co do wyboru SAMSUNG/PHILIPS?

Kondi2006

New member
Witam wszystkich,

Czytam fora od 3 dni i mam metlik w glowie wiec postawnowilem sie zalogowac i zlozyc zapytanie. Złożylem je na forum LCD/SAMSUNG ale nikt nie odpowiedział.

Mam dylemat co do wyboru LCD do sypialni. Odleglosc od TV bedzie wynosila dokladnie 2,70m wiec zastanawiam sie na wielkoscia czy 26" czy 32".

Chce go zamontowac na scianie. Rozwazalem kilka modeli miedzy innymi Samsung R82B, M87B, ale po opiniach i szperaniu po forach coraz bardziej nastawiam sie na Philipsa PFL 7332/ PFL 7411.

Ten LCD bedzie mi sluzyl do ogladania TV kablowej/filmow DVD, planuje rozszerzenie pakietu o telewizje cyfrowa tez z kablowki a mianowicie o HBO,CINEMAX, AXN. Pokoj jest ciemny gdyz okna ma od polnocy.

MOZE KTOS POMOZE MI W WYBORZE. MOZE JAKIS INNY MODEL ALBO PRODUCENT KTORY WZMACNIA I POLEPSZA OBRAZ Z KABLOWKI.

Pozdrawiam i prosze o pomoc bede wdzieczny o kazda radę. A no i jescze jedno moge wydac jedynie 3000,00zł

 

Musio1968

Member
Bez reklam
Fakt - Philips dobrze sobie radzi z sygnałem SD !!!!

Z licznych wypowiedzi wynika że Philips dobrze odbiera sygnał SD gdyż ma różne " ulepszacze " obrazu. O zakupie decyduje również cena !!! Pozdrawiam
 
Do góry