Philips PUS7334 ustawienia

engelo

New member
Witam,

Czy użytkownicy mogliby polecić jakieś ustawienia obrazu dla tego TV? Jeśli to ma jakieś znaczenie to przekątna 55 i 2m odległości ekranu od kanapy. Z góry dziękuję za pomoc.
 

PJ171

New member
Wszystkie ulepszacze obrazu, sensory itp Wyłączyć. To podstawa. Video Kontrast 98-100, jasność 58 i kontrast 66, ostrość 3 ale te ustawienia wg własnych preferencji

Wysłane z mojego KING_KONG_3 przy użyciu Tapatalka
 

Michup

New member
Troszkę trzeba popróbować do dopasować ustawienia do własnych upodobań i pewnie specyfiki egzemplarza TV. U mnie bazując na delikatnie zmodyfikowanych ustawieniach od Kikiego podkręciłem trochę jasność i kontrast w trybach ISF dzień/noc, włączyłem czujnik światła i pobawiłem się nastawami zaawansowanymi. Za radą kogoś z forum włączyłem ulepszacz ruchu w trybie "sport".
Z serii 73x4 można sporo wyciągnąć. Ja jestem zadowolony z jakości obrazu nawet ze słabszego źródła SD.
 

CiNOpl

New member
Troszkę trzeba popróbować do dopasować ustawienia do własnych upodobań i pewnie specyfiki egzemplarza TV. U mnie bazując na delikatnie zmodyfikowanych ustawieniach od Kikiego podkręciłem trochę jasność i kontrast w trybach ISF dzień/noc, włączyłem czujnik światła i pobawiłem się nastawami zaawansowanymi. Za radą kogoś z forum włączyłem ulepszacz ruchu w trybie "sport".
Z serii 73x4 można sporo wyciągnąć. Ja jestem zadowolony z jakości obrazu nawet ze słabszego źródła SD.
A mógłbyś podesłać swoje ustawienia?
 
Do góry