50pus8804 - przycinający się obraz

Szostii

New member
Wyczyściłem pamięć internetową, odłączyłem wszystkie kable oraz wyłączyłem tv na czas bycia w pracy. Dalej to samo.

A próbowałeś wejść w ustawienia i styl ruchu ustawić na płynny?
Miałem coś podobnego... Najlepiej było to widać po falach na morzu czy na scenach z wodospadami, tylko na płynnym nic się nie dzieje... Na każdym innym czy sport czy film miałem przyciecia... Tyle że ja mam 7303
 

Desverger

New member
Jak możesz to go oddaj i bierz inną markę. Nie patrz na jedną i tą samą osobę co mówi, że u niego problemu nie ma bo jest i to szeroko opisywany co pokazałem kilka postów wyżej.
 

Harpo

New member
Mam dość. W skrócie.. wymieniłem na wersję 50 cali i przycina się jeszcze bardziej.
Dziwne... Z tego co napisałeś wnioskuję, że tylko przy korzystaniu z materiałów sieciowych coś przycina.
Spróbuj może podpiąć neta kablem, a ie przez WI-FI.
Albo faktycznie szwankuje połączenie internetowe, albo oprogramowanie dot. Internetu jest skopane.
A mam ten TV kupić...:confused:
 

XYZimny

New member
Na kablu jest już dawno, bo pomyślałem, że to będzie wina wifi.

Ja mam jeszcze dodatkowe pytanie. Czy osoby, które mają ten problem nie zamawiały przypadkiem go ze sklepu x-kom? Może oni mają jakąś wadliwą partię albo coś..?
 

xtomashx

New member
Ja kupowałem w Euro. Na razie jestem w kontakcie z pomocą techniczną jednak prawdopodobnie będę wzywać serwis do domu niech patrzą w czym problem.
 

Harpo

New member
A'propos przycinania: jestem zaskoczony, że materiały 4K po Wi-Fi lecą bez żadnego zająknięcia. O tyle ciekawe, że na moim komputerze (całkiem niezłym) potrafi po kablu przyciąć. Ten procesor daje radę.
Tym bardzie dziwią mnie przycięcia kolegi @XYZimny...
 

tomasov

New member
Posiadam ten model od 2 miesięcy i nie zauważyłem nawet mikro przycięć ani na netflix ani na materiale 4K z pendriva. Połączenie poprzez wifi z dostawcą multimedia 60mb/s jeśli ma to jakieś znaczenie
 
Do góry