PHILIPS LED 58PUS7304/12 nie widzi dysku

popiel14

New member
Witam posiadam od kilku dni tv PHILIPS LED 58PUS7304/12 dokupiłem do niego dysk zewnętrzny WD MY PASSPORT 2TB aby puszczać sobie z niego filmy. Niestety telewizor go nie widzi. Dysk jest sformatowany do NTFS, posiadam dysk innej firmy 0,5TB i ten dysk rozpoznaje a jest tak samo sformatowany. Czy może ktoś miał taki sam problem i jakoś sobie z nim poradził? Telewizor zaktualizowany do najnowszego Androida.
 

ynsiwy

Member
Wydaje mi się że to jest błąd oprogramowania. Kolega ma ten sam model tyle że 65' i to samo. Dałem mu dysk i nie działa. Ostatnia aktualizacja jest z grudnia, Philips niestety nie jest za szybki z aktualizacjami.
 

Guzioo_PL

Member
Bez reklam
Tak, też nie działa
Czy po formatowaniu dysku na komputerze przed odłączeniem zastosowałeś opcje "bezpieczne usuwanie sprzętu"? U mnie ten model nie widział pendrive gdy tego nie użyłem. Może warto wypróbować?

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
 

eric djemba

New member
Witam posiadam od kilku dni tv PHILIPS LED 58PUS7304/12 dokupiłem do niego dysk zewnętrzny WD MY PASSPORT 2TB aby puszczać sobie z niego filmy. Niestety telewizor go nie widzi. Dysk jest sformatowany do NTFS, posiadam dysk innej firmy 0,5TB i ten dysk rozpoznaje a jest tak samo sformatowany. Czy może ktoś miał taki sam problem i jakoś sobie z nim poradził? Telewizor zaktualizowany do najnowszego Androida.


Kolego, rozwiązałeś problem?
Mam podobny, nie czyta mi wszystkich filmów avi na pendrivie... Tylko nie wiem czy to nie jest blokada Philipsa...
 

Daniel-1979

New member
Dokładnie mam to samo. Ostatnio wkładam pendka i co piąty avik działa. Dawno nie oglądałem , ale z tego co pamiętam to na początku nie było tego problemu.
 

Daniel-1979

New member
Mówię o oryginalnym odtwarzaczu.
Na VLC działa, do KODI siadam już prawie rok , by poczytać i poustawiać , powgrywać.
No ale jak może nie działać w 2020 na 7304 , jak na moim 12 letnim 42PFL5604 wszystko lata jak ta lala.
Wydaje mi się , że przed paroma aktualizacjami było wszystko ok.
 

gutekxtpl

Member
A no tak, że stare kodeki są wycinane przez producentów. Piszesz o plikach avi, więc raczej starszych materiałach.
Tak samo spróbuj w Win10 odtworzyć film DVD bez dodatkowego programu, też wycieli obsługę z systemu.
 
Do góry