Philips 65PUS8102/12 Problem z pilotem

Piiiiio

New member
Hej.

Od prawie dwóch lat mam telewizor Philips 65PUS8102/12 i od jakiegoś czasu przestała działać klawiatura qwerty z drugiej strony pilota. Reszta pilota działa poprawnie, jednak gdy próbuje wpisywać jakikolwiek tekst z pełnowymiarowej klawiatury na pilocie nic sie nie dzieje. Próbowałem parować jeszcze raz pilot i nic. Czy ktoś miał już taki problem lub posiada jakieś rozwiązanie?


Pozdrawiam
 

Piiiiio

New member
Tak. Na nowych bateriach jest to samo. Po prostu z dnia na dzien przestała działac. Zarówo wpisywanei tekstu jak i ten mały krzyżak kierunkowy z przyciskiem OK też nie reaguje. Czy to znaczy że pilot do wymiany ?
 

Piiiiio

New member
Przy próbie sparowania z poziomu menu nic sie nie dzieje. Pojawia się informacja, że telewizor czeka na sparowanie pilota i żeby przycisnac przycisk PAIR przez 3 sek. Trzymam i nic sie nie dzieje. Zdecydowalem sie na Przywrocenie Ustawien fabrycznych całego telewizora od nowa i przy włączeniu na telewizorze pojawiło się żeby sparować pilota i przytrzymac PAIR przez 3 sek.... nic sie nie dzieje. Pilot nie chce się sparowac... Co w takiej sytuacji?
Zauważyłem że przycisk VOICE też nie działa....
 

Piiiiio

New member
Wszedłem w "Ustawienia systemu Android" potem w Informacje i uruchom ponownie za pierwszym razem. Bo w zakładce Pamieć i resetowanie jest tylko dostep do zajętej pamieci. i próbowałem po tym restarcie sparować pilota. Pojawia się informacja że telewizor czeka na parowanie urzadzenia
itrzymać 3 sek przycisk Pair. Próbowałem pare razy, nic sie nie dzieje. Skoro to nic nie dało, bo dalej nie wykrywa pilota gdy chciałem go sparować. Potem dałem "Zainstaluj ponownie Telewizor" i tam też przy etapie parowania pilota nic sie nie dzieje. Moge i 10 sek trzymać przycisk i nie reaguje telewizor na parowanie pilota.
 

tobiasz1982

New member
Ja miałem juz 2 razy taka sytuacje. pilot działa normalnie a klawiatura nie reaguje na nic.... Nie pomaga wyjmowanie baterii ani aktualizacja telewizora. Jedyny sposob, ktory mi pomógł to parowanie pilota tak jak mam to napisane na naklejce pod klapka od baterii. Kierujesz pilot w strone TV wciskasz przycisk PAIR u mnie jest on tym samym przyciskiem co SETTINGS. Na pilocie zapala sie niebieska dioda pod przyciskiem power.... Ja trzymam go wcisnietego az w TV wyskoczy komunikat o parowaniu pilota, wczoraj trwalo to okolo 15 sekund. Potem bylo juz po problemie
 

lilocki

Member
Tez mam taki problem
Miga mi ostatnio co jakis czas na niebiesko dioda led od pilota
Co to oznacza ???

Jak nacisne przycisk mikrofonu do pojawia sie pole Powiedz jednak mikrofon sie reaguje (wczesniej w trakcie wypowiadania slow dioda sie swiecila )
 

lilocki

Member
Problem rozwiazany !
Slabe baterie w pilocie

Dziala juz jak nalezy
Jesli ktos ma/mial podobny problem do mojego, prosze baterie ssprawdzic/wymienic ewentualnie
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To obeszło się bez resetu pilota.
I dzięki za info - bo teraz wiele osób zacznie od najprostrzej czynności.
 
Do góry