Philips 55OLED854 / 55OLED804 - najlepsze ustawienia / kalibracja

maxbazyl

New member
Nie wiem czy to ktoś czyta, czy dochodzą te informacje. Proszę o ustawienia kalibracji do 55OLED854, pisałem post, ale bez odzewu. Jestem w stanie zapłacić, jeśli takie ustawienia są płatne, ale chcę wiedzieć. Proszę o odpowiedź pozdrawiam
 

dyzio4

Klub HDTV.com.pl
VIP
Kalibracja powinna być zrobiona na danym TV i w danym pomieszczeniu. Za pełny pakiet zapłaciłem 690 złotych ale tak jak pisałem wcześniej: jakbym kupił nowy TV - taka poprawa :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Zapraszam. Każdy kto chce - otrzyma kalibrację.
Jeśli ktoś był w fabryce w dziale kalibracji - ma więcej informacji.
Oled Philipsa po kalibracji Gra świetnie.
 

jleoniuk

New member
Witam
Poproszę też o przesłanie ustawień do kalibracji dla PHILIPS OLED 65OLED804/12.
Kiki moją prośbę o przesłanie ustawień do kalibracji wysłałem Ci też na PW.

Z góry dziękuję.
 

jleoniuk

New member
Witam,
Doszło alem mam niewielki problem z ustawieniami.
Wybierając - Temp. Barwa : Własne, nie mogę, nie wiem gdzie wprowadzić ustawienia kolorów WP i BL.
Drugi problem występuje w punkcie Kalibracja kolorów: Barwa : Czerwony: 22
nie można ustawić 22 ponieważ regulacja jest od -15 do 15.
 

podhalanin

New member
Dokładnie, ten sam problem. Jakieś rozwiązanie jest?

Witam,
Doszło alem mam niewielki problem z ustawieniami.
Wybierając - Temp. Barwa : Własne, nie mogę, nie wiem gdzie wprowadzić ustawienia kolorów WP i BL.
Drugi problem występuje w punkcie Kalibracja kolorów: Barwa : Czerwony: 22
nie można ustawić 22 ponieważ regulacja jest od -15 do 15.
 

Pawel_PS

New member
Wybierając - Temp. Barwa : Własne, nie mogę, nie wiem gdzie wprowadzić ustawienia kolorów WP i BL.

Mam dokładnie ten sam problem z Philipsem LCD 65PUS7304. Wszystko inne da się ustawić oprócz wymienionej opcji, w którą nie da się wejść.

Jeszcze jedna uwaga: po wykonaniu kalibracji warto zapisać ustawienia wpisując kod 473473 na klawiaturze pilota i pojawi się znaczek zamkniętej kłódki przy symbolu ISF Dzień lub ISF Noc. Dostęp do edycji ustawień otwiera się tym samym kodem.
 
Do góry