Philips 973 awaria

vaper76

Klub HDTV.com.pl
VIP
Witam. W ubiegłym tygodniu mój 973 odmówił posłuszeństwa. Przy próbie uruchomienia zonk. Napiernicza non stop dioda, brak reakcji na pilota. Po telefonie na infolinie przesłany link z programem do uruchomienia, ale również bez reakcji. Dzisiaj przyjechał pan z Radomia i po 9 dniach od przyjęcia zgłoszenia go wzięli. Czy miał może ktoś podobny problem i co to było?? Do wywalenia. Ne ten dział. Przepraszam.
 
Ostatnia edycja:

Protip

New member
Cześć, ja w moim 903 miałem takie same symptony usterka okazał się zepsuty zasilacz który wymienili na nowy.
 

Protip

New member
Nie mieli zadnych uwag w skrócie - przyjechali, naprawili, odjechali. Może szybką naprawa tyczy się tego że telewizor nie naprawiała firma z Radomia ale autoryzowany serwis El tom z Suwałk który obsługuje moje rodzinne miasto nieopodal. Jak mi powiedzieli naprawiaja na miejscu, a odsyłaja do Radomia tylko wówczas gdy problem jest bardzo złożony i nie nie potrafią zdiagnozować problemu.
 
Ostatnia edycja:

Protip

New member
Mój błąd w złym wyjaśnieniu
Przyjechali - zabrali tv, naprawili na miejscu - w swoim warsztacie w Suwałkach i odjechali -odwożąc tv do mnie już w pełni sprawny. Wymienili sam zasilacz czyli pewnie jakąś płyte czy sekcje która rozdziela prąd. a cała historie naprawy tj nadejście części itp mogłem normalnie śledzić przez stronę serwisu z Radomia.
 

Karol1976

Active member
Bez reklam
Mój błąd w złym wyjaśnieniu
Przyjechali - zabrali tv, naprawili na miejscu - w swoim warsztacie w Suwałkach i odjechali -odwożąc tv do mnie już w pełni sprawny. Wymienili sam zasilacz czyli pewnie jakąś płyte czy sekcje która rozdziela prąd. a cała historie naprawy tj nadejście części itp mogłem normalnie śledzić przez stronę serwisu z Radomia.

Ty jesteś z suwałk ? bo ja mieszkam też w okolicach suwałk , Oni nie mają siedziby ten serwis czasami na Kowalskiego ?
 

Protip

New member
Nie, ja jestem z Gołdapi, ich siedzibą jest na ul. Generała Władysława Andersa 7 według kartki z nr przyjęcia który dał mi serwisant. Swoją drogą bardzo polecam ten serwis, obsługa bardzo uprzejma a i tv nie jest w jakimkolwiem gorszym stanie niż przed zabraniem do naprawy.
 
Do góry