Telewizor LED Philips PUS9435: 55 '' i 65 '', Ambilight 3, HDR Dolby Vision / HDR10 + i Android 9.0 Smart TV

Kulunis

Member
Hdr10 + na Prime video

Cześć czy możecie sprawdzić czy na Prime video hdr10 + też jest taki ciemny obraz umnie masakra netflix działa normalnie hdr Dolby vision
 

Elevator

New member
Jaki rodzaj kabla trzeba kupić żeby przedłużyć soundbar. Jest to jakiś kabel sygnałowy nie mogę znaleźć nigdzie jego oznaczenie. Głośnik chciałbym postawić na szafce a telewizor już wisi.
 

Elevator

New member
Mam problem z ustawieniem obrazu (a przynajmniej mam nadzieję, że to nie wada ekranu)

Podczas transmisji sportowych jest widoczne "pływanie" ekranu. Poniżej postaram się wyjaśnić dokładnie.

Zauważyłem, że wokół ruchomych elementów na ekranie (np. piłkarze, bolid f1 na tarkach) pojawia się wyraźnie rozmycie i pixele. Ciężko mi to dokładnie opisać. Spędziłem kilka godzin bawiąc się ustawieniami, ale nic nie pomogło. Czy ktoś może ma na takie zjawisko jakąś metodę ? Czy da się to wyeliminować ?
 

thedog

New member
Zastanawiam się nad zakupem tego telewizora tylko, że mam swój soundbar i zastanawiam się czy mogę odłączyć ten i wciąż ustawić telewizor na szafce?
 

pegasto

New member
Witam,
Jak ustawić ekran? Podczas szybkich scen obraz się rozpływał. Po ustawieniu stylu obrazu na ISF Noc, widać poprawę. Pozostał problem scen ciemnych, w których tło jakby się rozdziela i widać piksele. Da się to zniwelować, czy te telewizory tak mają (55PUS9435)?
 

Ratafik17

New member
Ten model ma Częstotliwość odświeżania ekranu 60 Hz. Czy jest sens pchać sie w ten model czy jednak szukać modelu z odswiezaniem 100 Hz?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Pytanie - do czego będziesz wykorzystywał ?
Jeśli do filmów, programów TV - to wszystkie masz bez skalowania, są 1:1
 
Do góry