Telewizor LED Philips PUS8505 The One Performance, 43 '' / 50 '' / 58 '' / 65 '' i 70 ''

brt.pl

New member
To przypomnij się, sprawdzę kiedy planowana jest dostępność.
Hej, jak tam temat?

Druga kwestia pytanie czy w takim razie ma sens kupować teraz 7300 70cali. Z informacji w wątku wynika, że cena 70 cali będzie +/- 6K PLN czyli jakieś 30% więcej. Czy Waszym zdaniem warto czekać i dokładać?
 

JanVid

New member
Ceny :eek:k: ..... w przeliczeniu na PLN to bardzo "rozwojowe" się stały w stosunku do ubiegłorocznych modeli The One. Co w tych TV takiego ciekawego jest oprócz innej podstawy i szumu marketingowego na 2020 rok, przecież z założenia producenta to mają być budżetowe TV dla każdego obywatela i do wszystkiego a tu masz, produkt nagle stał się Premium :) Czyżby mu zaszkodził korona wirus u wszelkiej maści dystrybutorów i sprzedawców ??? Przewiedziałem, że tak będzie :grin:
 
Ostatnia edycja:

pio-trek

New member
jak wygląda kwestia matryc ips/vs? tak jak w zeszłym roku na przemian czy wszystko już na va?
pod kątem jakości obrazu i ogólnego zadowolenia jak myślicie czy lepiej wziąć 70pus7304 czy 65pus8505? pomijam rozmiar chodzi o wszystko pozostałe :)
 

pio-trek

New member
ok ale brałbyś z jakiego powodu? :)
i czy ta kalibracja w pakiecie różni się w jakiś sposób od tych danych z kalibracji wysyłanej emailem?
 

SirGorg

New member
Wiadomo coś o wprowadzeniu 70PUS8505 do sprzedaży w Polsce? W UK dostępny w cenie 850 funtów, czyli około 4200 cebulionów... Czy są już dostępne jakieś porównania do poprzednika, czyli 70PUS7304? Lepszy obraz? Podobno 2100PPI (w stosunku do 1700PPI) i WCG...
 

Grexon

New member
Jeśli masz już wersję 7304 to kiepskim żartem była by wymiana na 8535 ale jeśli stoisz przed zakupem nowego tv to skłaniał bym się w kierunku nowszej wersji z racji WCG i ciute wyższego hdr

Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka
 

SirGorg

New member
Mam 7304, ale lepsze jest wrogiem dobrego :grin: No i cena 8535 nie jest taka najgorsza. Chyba 7304 niedługo pojawi się na giełdzie za dobrą cenę.
 
Do góry