Telewizor PHILIPS 55PUS7504/12

sandrucha

New member
Cześć wszystkim,

przymierzam się do zakupu nowego tv, nie pytajcie o poprzedni bo w ogóle go nie ma :D (dopiero się wprowadzam). pokój 17m2, odległość od TV jakies 3m, pokoj malo sloneczny, tv ustawiony tylem/ukosem do okna. Zastanawiam się nad modelem PHILIPS 55PUS7504/12. Zależy mi głównie na Netflixie - filmy seriale, fajnym dzwięku i okazyjnie PS4 - jakis mecz pilki noznej tez sie obejrzy jak jakies mistrzostwa beda :D

Prosze o sugestię czy telewizor o ktorym mysle jest warty zakupu :)

Pozdrawionka!
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Oczywiście, że warty zakupu.
Ma dobrą powłokę antyrefleksową.
Ma dobrą płynność , więc do sportu też masz extra.
I ta wersja ma bardzo dobry dźwięk.
Ma też niski Input Lag więc spełnia Twoje oczekiwania.
Jak będziesz niebieski masz specjalną ofertę plus pakiet gratisów.
 

sandrucha

New member
dzięki za taką szybką odpowiedź. Ew mogłabym prosić o sugestię jakiegos modelu np. Panasonica w podobnych pieniadzach? Nie ukrywam, że ten dźwięk i ambilight trochę zawrócił mi w głowie :D
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Bo Philips oczaruje wiele osób.
Masz extra modele bez ambilightu
TCL 55EP680
Sharp 55BL2
TCL 55C7026
Hitachi 55HZT66
TCL 55EP660
LG 55SM8600
TCL 55DC760
LG 55SM8200
 

sandrucha

New member
Dzięki wielkie. Nie ukrywam, że te firmy jakoś do mnie nie przemawiają plus to za duży wybór. Mogłabym prosić o jakieś top3? Zdaje się na zdanie fachowca :)
 

szwedu666

New member
Akurat co do jakości dźwięku to się nie zgodzę.
Może porównując tegoroczne modele innych firm może i na ich tle jest dobrze ale porównując do 8-letniego Samsunga to byłem na tle rozczarowany że musiałem od razu polecieć i dokupić soundbara.
(Który swoją drogą też nie okazał się rewelacyjny gdyż ma wysoki poziom szumu przy niskim poziomie głośności)
Poszukałem, większość tv teraz oszczędza na dźwięku bo muszą , zobaczcie co nam dają za te pieniądze, gdzieś trzeba uciąć coś.
Dopiero wysokie drogie modele mają znośny dźwięki teraz.
Ja posiadam 55pus7334
Jeśli chodzi o płynność i obraz petarda.
Jedynie też miałem większe oczekiwania co do tylnego podświetlenia matrycy spodziewałem się bardziej równomiernego podświetlenia.
Pierwszy raz mam tv z ambilight, już nie będę chciał nigdy telewizora bez.
Za te pieniądze ten telewizor to bajka , mimo wymienionych minusów.

Wysłane z mojego LGM-V300L przy użyciu Tapatalka
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Świetny wybór.

--------------
Bo Philips oczaruje wiele osób.
TOP do Twoich potrzeb.
Modele są w programie gdzie sam wybierasz ceny .
Podaj maila to CI wyślę program.
TCL 55DC760
TCL 55EP680
TCL 55C7026
LG 55SM8600
 

agricola

New member
Philips jest dużo tańszy od Panasonica w podobnych segmentach, tak więc z ekonomicznego punktu widzenia lepiej chyba pozostać przy Philipsie. ;)
 

janunio

New member
Bez reklam
Mam 55PUS7334. W warunkach domowych jest perfekt. Model wyspecjalizowany do METFIX 4K DV/ATMOS. Na "stand by" NETLIX TV uruchamia się w 8 sekund. To rekord świata.
Jest DOLBY VISION, DOLBY ATMOS. Jest DTS. No i ta cena ...
 

omnia

New member
Akurat co do jakości dźwięku to się nie zgodzę.
Może porównując tegoroczne modele innych firm może i na ich tle jest dobrze ale porównując do 8-letniego Samsunga to byłem na tle rozczarowany że musiałem od razu polecieć i dokupić soundbara.
(Który swoją drogą też nie okazał się rewelacyjny gdyż ma wysoki poziom szumu przy niskim poziomie głośności)
Poszukałem, większość tv teraz oszczędza na dźwięku bo muszą , zobaczcie co nam dają za te pieniądze, gdzieś trzeba uciąć coś.
Dopiero wysokie drogie modele mają znośny dźwięki teraz.
Ja posiadam 55pus7334
Jeśli chodzi o płynność i obraz petarda.
Jedynie też miałem większe oczekiwania co do tylnego podświetlenia matrycy spodziewałem się bardziej równomiernego podświetlenia.
Pierwszy raz mam tv z ambilight, już nie będę chciał nigdy telewizora bez.
Za te pieniądze ten telewizor to bajka , mimo wymienionych minusów.

Wysłane z mojego LGM-V300L przy użyciu Tapatalka

Zwróć uwagę na to, że coraz mniej w superpłaskich telewizorach miejsca na rezonans dźwięku. Można dorabiać coraz lepsze głośniki, membrany, ale fizyki się nie oszuka. Dlatego tak inwestuje się w produkcję soundbarów, szczególnie tych stylistycznie pasujących do TV, ten Philips zresztą ma model soundbara, który do niego pasuje.
 

szwedu666

New member
Zwróć uwagę na to, że coraz mniej w superpłaskich telewizorach miejsca na rezonans dźwięku. Można dorabiać coraz lepsze głośniki, membrany, ale fizyki się nie oszuka. Dlatego tak inwestuje się w produkcję soundbarów, szczególnie tych stylistycznie pasujących do TV, ten Philips zresztą ma model soundbara, który do niego pasuje.
Też prawda aczkolwiek w moim przypadku 8 letni Samsung był bardziej płaski niż ten Philips :).

Wysłane z mojego LGM-V300L przy użyciu Tapatalka
 

omnia

New member
Ja sam się zastanawiam nad soundbarem. Tylko nie wiem czy charakterystyka takiego głośnika sprawdzi się w odtwarzaniu muzyki, albo chociaż radia. Czy ktoś bardziej doświadczony może mi podpowiedzieć czy nadaje się tylko do filmów?
 

szwedu666

New member
Ja sam się zastanawiam nad soundbarem. Tylko nie wiem czy charakterystyka takiego głośnika sprawdzi się w odtwarzaniu muzyki, albo chociaż radia. Czy ktoś bardziej doświadczony może mi podpowiedzieć czy nadaje się tylko do filmów?
Może i bardziej doświadczony to nie jestem, ale taki soundbar w systemie 2.1 gra równie fajnie co Marshall stanmore którego używa do spotyfi . Taki Philips może odtwarzać muzykę ze spotyfi bezpośrednio z telewizora albo na komórce naciskając odtwórz na:

Wysłane z mojego LGM-V300L przy użyciu Tapatalka
 
Do góry