TV OLED Philips 55OLED804/12 - Recenzja | Test | Opinie

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jest specjalna oferta dla niebieskich członków forum w programie - gdzie samemu wybierasz ceny .
 

AdaMo71

New member
tazman - masz w specjalnym programie Philipsa 55Oled 804 dla niebieskich członków forum w programie gdzie sam wybierasz ceny.

Dostaniesz już skalibrowany i szczęka Ci zapewne opadnie.
Podaj proszę maila to CI wyśle cały program.

Proszę Cię Kiki o ten specjalny program. jestem zainteresowany kupnem Philipsa z kalibracją. Mój mail adamo71@vp.pl.
 

Barteqk

New member
Hej,

Czy ktoś kto posiada ten telewizor mógłby zmierzyć jakie jest rozstawienie nóżek/podstawek? I jakie są ich wymiary?
Planuje zakup tego telewizora i zastanawiam się nad jakąś podstawką ponieważ na szafce rtv stoi już soundbar - montaż na ścianie niestety nie wchodzi w grę.
 

piotko

New member
Hej,

Czy ktoś kto posiada ten telewizor mógłby zmierzyć jakie jest rozstawienie nóżek/podstawek? I jakie są ich wymiary?
Planuje zakup tego telewizora i zastanawiam się nad jakąś podstawką ponieważ na szafce rtv stoi już soundbar - montaż na ścianie niestety nie wchodzi w grę.
Mam 65 cali
Rozstaw 79 cm
Wymiary 28 cm
 

adrian

New member
tazman - masz w specjalnym programie Philipsa 55Oled 804 dla niebieskich członków forum w programie gdzie sam wybierasz ceny.

Dostaniesz już skalibrowany i szczęka Ci zapewne opadnie.
Podaj proszę maila to CI wyśle cały program.
Dzień dobry, zastanawiam się nad Philipsem 65oled model 804 lub 854, w jakiej są obecnie cenie? Na stronie Philipsa jest napisane, że lada moment będzie 805 wiesz może coś więcej, co się zmieni, kiedy, jaka cena? Mój mail adziu1981@o2.pl z góry dzięki.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Modele 854 i 8043 - są dostępne w specjalnym programie gdzie sam wybierasz.
Program wysłałem.
Modele 805 jeszcze poczekają ...
Też będą w programie.
 

Barteqk

New member
Panowie, czy warto dopłacać do modelu 804 w porównaniu do 803?
804 znalazłem za 5999 brutto w euro rtv, natomiast 803 jest za 4299 w neo net.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Przecież Oled 55 804 masz w specjalnej cenie w programie gdzie sam wybierasz ceny. Podaj maila to CI wyślę cały program .
 

omnia

New member
Myślę, że w związku z chociażby lepszą obsługą HDR warto jednak zdecydować się na 804. To najlepsza rzecz jaka przydarzyła się technologii obrazu od czasów FullHD. :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Zdecydowanie warto , szczególnie, że jest w programie gdzie sam wybierasz ceny.
 
Do góry