TV OLED Philips 55OLED804/12 - Recenzja | Test | Opinie

dyzio4

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nabyłem 65Oled854. No koledzy, od dawna nie widziałem takiej poprawy jakości obrazu a mam porównanie do 8102. Wrażenie takie jak kiedyś kupiłem pierwszego plazmowego Philipsa a później pierwszego LCD Philips 47”.
A jeszcze nie mam kalibracji - dopiero w połowie marca...
 

piotko

New member
Witam, widzę, że na stronie Philipsa jest do pobrania tylko oprogramowanie z września, a telewizor wyszukuje online już nowsze z grudnia. Czy powinno się aktualizować to co wyszukuje telewizor, czy raczej to co udostępni Philips na stronie. Czy ktoś aktualizował do tego najnowszego z grudnia, nie ma żadnych problemów?
 

levar

New member
Odtwarzacz plików

Wbudowany odtwarzacz philipsa to jakiś żart!
Bardzo dobrze dekoduje dzwiek i z zalte to tyle...
Brak opcji odtwarzania zewnętrznych napisów.
Brak możliwości szybkiego przewijania.
Interfejs wcale nie wykorzystuje możliwości systemu operacyjnego.
To żenada , nie umiem inaczej określić lenistwa inżynierów philipsa, mamy 2020 - dekadę temu konkurenci radzili sobie lepiej!!
 

kris1992

New member
Wbudowany odtwarzacz philipsa to jakiś żart!
Bardzo dobrze dekoduje dzwiek i z zalte to tyle...
Brak opcji odtwarzania zewnętrznych napisów.
Brak możliwości szybkiego przewijania.
Interfejs wcale nie wykorzystuje możliwości systemu operacyjnego.
To żenada , nie umiem inaczej określić lenistwa inżynierów philipsa, mamy 2020 - dekadę temu konkurenci radzili sobie lepiej!!


Tam siedzi Android tak? Np u mnie w SaphiTV w 754 bez problemu działa przewijanie, wybór napisów, kodowanie napisów itd (chodzi o wbudowany odtwarzacz) :)



Może odtwarzaj przez VLC? Tam na 100% będziesz mieć więcej opcji - po to masz androida :)
 

levar

New member
Tam siedzi Android tak? Np u mnie w SaphiTV w 754 bez problemu działa przewijanie, wybór napisów, kodowanie napisów itd (chodzi o wbudowany odtwarzacz) :)



Może odtwarzaj przez VLC? Tam na 100% będziesz mieć więcej opcji - po to masz androida :)

Dzieki za radę, tak tylko android ratuje sytuację
Najbardziej przyjazny o intuicyjny interfejs w użytkowaniu ma Archos lub Nova player.
VLC oceniam nieco gorzej niz KODI.
Ale dźwięk ze wszystkich najlepiej dekoduje odtwarzacz natywny - słucham na philipsie fidelio e5 (4.1)
 

65AF8

New member
Nabyłem 65Oled854. No koledzy, od dawna nie widziałem takiej poprawy jakości obrazu a mam porównanie do 8102. Wrażenie takie jak kiedyś kupiłem pierwszego plazmowego Philipsa a później pierwszego LCD Philips 47”.
A jeszcze nie mam kalibracji - dopiero w połowie marca...

Jeżeli kalibrację zamówiłeś na konkurencyjnym forum to Paweł poustawia Ci TV tak że kapcie Ci spadną, i być może z bielizny wyskoczysz, będziesz miał inny zajebisty obraz....
Bierz od razu kalibrację także na HDR i na wszystkie rodzaje sztosu.
Później to docenisz, nie żałuj siana.

jurek
 

dyzio4

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jeżeli kalibrację zamówiłeś na konkurencyjnym forum to Paweł poustawia Ci TV tak że kapcie Ci spadną, i być może z bielizny wyskoczysz, będziesz miał inny zajebisty obraz....
Bierz od razu kalibrację także na HDR i na wszystkie rodzaje sztosu.
Później to docenisz, nie żałuj siana.

jurek

Na razie chyba nic nie będzie z kalibracji. Koronawirus szaleje
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
tazman - masz w specjalnym programie Philipsa 55Oled 804 dla niebieskich członków forum w programie gdzie sam wybierasz ceny.

Dostaniesz już skalibrowany i szczęka Ci zapewne opadnie.
Podaj proszę maila to CI wyśle cały program.
 
Do góry