zakup 55PUS7334

wojtek_luki

New member
witajcie

rzadko zaglądam na forum ale od dłuższego czasu zastanawiam się nad wymianą TV ze starego LG47 na Philips 55PUS7334. Już byłem zdecydowany kiedy olśniło mnie że potrzebuję TV przede wszystkim dla sportu i pod konsole PS4, a wspomniany Philips na zaledwie 60 HZ matrycę. Zacząłem szukać modelu z większą częstotliwością i znalazłem model z zeszłego roku 55PUS8303 ale już mało osiągalny w dobrej cenie i ratach 0%. Więc pytanie, bo w tej chwili 55PUS7334 jest za 2499 zł. Czy jednak daje radę w dynamicznych akcjach i do konsoli ? Ma dobre opinie ale stwierdziłem że i tu zapytam bo widać znawców.

z góry dziękuję za odpowiedź
 

Kaju666

New member
Do sportu to raczej w tej cenie Samsung RU8002. Tylko brzydki troche :p
Ja to znowu zastanawiam się czy od RU8002 lepszy jest ten promowany tutaj TCL EC78
 

szwedu666

New member
W innym wątku pisałem że jestem zdziwiony jego płynnością jak na 60 herców naprawdę wygląda to jak setka jeśli chodzi o materiał wideo.

Co do konsoli no to wypadałoby sprawdzić na czym polega odświeżanie. Żeby w grach mieć 100 herców to trzeba mieć 100 klatek i to na sztywno.

Więc dopóki konsolę nie osiągną 100 klatek na sekundę na sztywno to żaden z 100 hercowy telewizor nie jest potrzebny.

Dłuższa artykuł tutaj:
https://www.ppe.pl/blog/44449/8970/klatki-fps-czestotliwosc-hz-i-twoje-oczy-o-co-kaman-.html

Wysłane z mojego LGM-V300L przy użyciu Tapatalka
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To sięgaj po Philipsa ale 55PUS8804 lub po TCL EC780
Masz teraz w specjalnej ofercie gdzie sam wybierasz ceny.
I jeszcze pakiet gratisów dodatkowo.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Napisz na PW i podaj maila . Bo ten Philips jest w specjalnym programie pilotażowym "piątka Loco" gdzie sam wybierasz ceny.
To świetny model teraz w tej klasie cenowej.
 

wojtek_luki

New member
Witam. Podpytam w swoim wątku. 55PUS7334 kupiony. Jest dobrze a Jeszcze trochę ustawień i będzie świetnie. Dziękuje za podpowiedzi odnośnie tego modelu. Ale pojawia się jeszcze jedno pytanie. Mianowicie. Słyszałem ze jest problem ze słuchawkami bezprzewodowymi i tymi telewizorami. Czy to prawda? Jaki słuchawki polecacie?
 

gothblack

New member
Witam. Podpytam w swoim wątku. 55PUS7334 kupiony. Jest dobrze a Jeszcze trochę ustawień i będzie świetnie. Dziękuje za podpowiedzi odnośnie tego modelu. Ale pojawia się jeszcze jedno pytanie. Mianowicie. Słyszałem ze jest problem ze słuchawkami bezprzewodowymi i tymi telewizorami. Czy to prawda? Jaki słuchawki polecacie?


Nie wiem czy to nie jest taka przypadłość w Philipsach. Ja mam 55PUS6561 i też nie daje rady ze słuchawkami bezprzewodowymi JBL. Niby je wykrywa, ale glos na minimum i nie idzie podglośnic. Na szczęście mam stare poczciwe sluchaweczki na długim porządnym przewodzie, a jakże marki Philips :)
Ktoś na forum pisał o Twoim telewizorze w innym watku, że problemy sa tylko ze słuchawkami wysokiej półki, ale czy to prawda to nie wiem. Jak znajde te wypowiedź to Ci tu wkleje,
 

szwedu666

New member
Mi działają pchełki szajomi mi airdots jak i bezprzewodowe nauszne JBL córki.
telewizor posiada oddzielna regulacja głośności słuchawek i oddzielne z innych źródeł.
Po podłączeniu słuchawek normalnie pilotem zmieniam i głośność wszystko jak na razie Bangla, innych bezprzewodowych nie mam do testu.
PUS55/7334
Wysłane z mojego LGM-V300L przy użyciu Tapatalka
 

swt

New member
Ja też kupując ten tv trochę bałem się, że będzie problem ze słuchawkami.
Jednak bluetooth daje radę :) Najpierw podłączyłem jakieś chińskie a po paru dniach kupiłem jbl tune 500 bt i naprawdę wymiata. Nie ma problemu z podgłaszaniem zarówno w słuchawkach jak i w tv. Podsumowując 50pus7334 działa bardzo dobrze na słuchawkach bezprzewodowych. :)
 
Do góry