50pus6704

adam80

Member
Kupiony za 1500zł. piszę o cenie bo w kontekście mojej opinii o tym telewizorze to istotne. Telewizor z koszmarnym menu (wcześniej miałem samsunga i LG, i to by było na tyle jeśli chodzi o obsługę, smart biedniutki - ale do YouTube, Ipli, i Playera TVN nie można się przyczepić. Obraz za to bardzo dobry, 4K rewelacja (jest i HDR+ jak i Dolby Vision) 1080P, 720P dobrze, trochę lepiej niż w moich poprzednim LG50KU6950, SD przyzwoicie, podświetlenie prawie idealne, banding i clouding bardzo minimalny, większość by chyba stwierdziła że nie występuje. Może komuś się przyda moja opinia, jakieś pytania piszcie. Model 6754 to to samo tylko w srebrnej ramce.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ale jak kupowałeś to nie wiedziałeś, że nie ma Androida ?
Tu smart najlepszy na świecie. Ten telewizor ma spełniać inne potrzeby.
Jeśli spytałbyś przed zakupem na forum - dostałbyś pełną informację.
 

adam80

Member
Wiedziałem, opisałem tylko moje wrażenia, gdyby ktoś chciał kupić ten model. Mam do niego podłączony komputer - a tego żaden smart (nawet android) nie zastąpi, telewizor służy mi jako monitor i nagrywarka programów z kablówki - i tu spisuje się rewelacyjnie, miałem kupić PUS7334, ale ten bardzo jasny kolor ramki i chromowana stopka mnie zniechęciły. Android kusił, ale w niezłym smarcie LG korzystałem tylko z YouTube, czasem Ipli i Playera - a te w PUS6704 działają identycznie. W mieszkaniu czarny 6704 plus Ambilight wygląda bardzo dobrze.
 
Ostatnia edycja:

Ralf58

New member
Pytanie mam bo idealnie mi trafiłeś w temat :) Zastanawiam się między UK6950 a właśnie tym Philipsem - piszesz, że miałeś do czynienia z tym LG - możesz napisać różnice? Interesuje mnie oczywiście jakość obrazu, najlepiej ze słabego źródła (dvbt), podstawowy smart (youtube, player, dlna) i responsywność menu. TV ma być na działkę więc nie potrzebuję wodotrysków.
 

adam80

Member
Mam oba do dziś, jest podobnie, ciężko wskazać zwycięzce. Philips jest jaśniejszy no i Ambilight - nawet na działce się przyda.
 

adam80

Member
YouTube działa idealnie (identycznie jak LG i Samsung) zmiany kanałów - nie zauważyłem różnicy, na plus pokazuje aktualny program i następny, LG tylko aktualny. Wygląd EPG na minus, ale na kablówce pobiera dane do przodu lepiej od LG.
 

Ralf58

New member
Dziękuję za pomoc. Biorąc pod uwagę, że tegoroczne Philipsy są lepiej dostosowane do nadchodzącego dvbt2 to chyba będzie rozsadniejszy wybór.
 

agricola

New member
Wiedziałem, opisałem tylko moje wrażenia, gdyby ktoś chciał kupić ten model. Mam do niego podłączony komputer - a tego żaden smart (nawet android) nie zastąpi, telewizor służy mi jako monitor i nagrywarka programów z kablówki - i tu spisuje się rewelacyjnie, miałem kupić PUS7334, ale ten bardzo jasny kolor ramki i chromowana stopka mnie zniechęciły. Android kusił, ale w niezłym smarcie LG korzystałem tylko z YouTube, czasem Ipli i Playera - a te w PUS6704 działają identycznie. W mieszkaniu czarny 6704 plus Ambilight wygląda bardzo dobrze.


W Androidzie mega działa Chromecast - praktycznie bezobsługowe castowanie ekranu z kompa na telewizor.
 
Do góry