Philips 55" 8303 czy 8804

djino

Member
Witam
Może ktoś doradzi w wyborze między tymi dwoma modelami. Oglądam głównie wieczorem,
wszystkiego po trochu. Sport, film, seriale, Player Tvn i YouTube. Sygnał pochodzi z Canal +. Jakie są aktualne ceny tych TV u Kikiego
 

Karol1976

Active member
Bez reklam
Witam
Może ktoś doradzi w wyborze między tymi dwoma modelami. Oglądam głównie wieczorem,
wszystkiego po trochu. Sport, film, seriale, Player Tvn i YouTube. Sygnał pochodzi z Canal +. Jakie są aktualne ceny tych TV u Kikiego

8303 bo 8804 to już lipa bo na matrycy 60 Hz co uważam za model z serii 8xxx powinno być 120 Hz panel , Philips też już na psy spada
 

bielikk

New member
Bez reklam
Witam
Może ktoś doradzi w wyborze między tymi dwoma modelami. Oglądam głównie wieczorem,
wszystkiego po trochu. Sport, film, seriale, Player Tvn i YouTube. Sygnał pochodzi z Canal +. Jakie są aktualne ceny tych TV u Kikiego

ZDECYDOWANIE 8303, INDEX - płynność obrazu 2900 , 8403 tylko 2100
 

Piotrex44

Member
Witam
Może ktoś doradzi w wyborze między tymi dwoma modelami. Oglądam głównie wieczorem,
wszystkiego po trochu. Sport, film, seriale, Player Tvn i YouTube. Sygnał pochodzi z Canal +. Jakie są aktualne ceny tych TV u Kikiego

Musisz najpierw poczytać o VA oraz IPS, oba modele są na IPS także wykluczył bym je o ile nie oglądasz tv na wprost. Też szukałem 55" z ambilight no ale modele 2019 przy 55" wszystkie są na IPS:sad:
 

djino

Member
Telewizję w 99% oglądam siedząc centralnie przed tv. Szukałeś z ambi i co wybrałeś. Obecnie posiadam Philipsa 8109 ale multimedia na nim już nie dają rady. Android stary nie wyrabia
 

Piotrex44

Member
Telewizję w 99% oglądam siedząc centralnie przed tv. Szukałeś z ambi i co wybrałeś. Obecnie posiadam Philipsa 8109 ale multimedia na nim już nie dają rady. Android stary nie wyrabia
Jeśli na wprost to bez zastanowienia szukaj tylko VA, zobacz sobie model 58pus7304 jest na VA, co w nim mi nie pasuje tylko w porównaniu do innych serii pus7xx4 to, to że nie ma pilota z klawiaturą. Cena za niego ciut ponad 3tys, obserwuje go z dnia na dzień bo jeśli się jakieś promo trafi to kupuję.
 

Piotrex44

Member
Jeśli masz 55PFS8109 który ma matrycę VA z fenomenalnym obrazem jak na tamte czasy, to jeśli zakupisz 55 IPS (a takie są w tegorocznych lcd philipsa) to możesz być rozczarowany jakością obrazu, fakt tv będzie działał szybciej, będzie HDR (śmieszna jasność z rzędu 300- 400 cd/m2 :) ) i inne opcję których nie ma twój tv.
Ja wybrałem 58pus7304 (3300zł media expert) czekam tylko na jakiś spadek ceny i kupuję. Rewelacji oczywiście nie ma, jedyny wielki + tego tv to ,to że ma matrycę VA. Reszta jest taka sama jak w serii pus7xx4
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Podaj proszę jakie dokładnie to Podam Ci oferty. Pamiętaj proszę że dla niebieskich masz program w którym sam ustalasz warunki.
Dostałeś na maila ?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Napisz proszę jeszcze na PW - jutro Ci wyślę jeszcze raz.
Masz w programie pilotażowym w specjalnej ofercie i ceny ustalasz sam.
 

Dżej Dżej

New member
Ja mam od kilku tygodni pus8804 55cali od Kikiego i jestem zachwycona. Jestem kinomaniakiem i oglądam ogromne ilości filmów i seriali. Obraz 4k z Youtuba i Netflixa to bajka. Do tego świetny dźwięk - nigdy się z takim nie spotkałam przy telewizorze. Trzeba pamięteć, żeby dekoder cyfrowy też był odpowiedniej 'jakości' bo inaczej nie będzie możliwości skorzystania ze wszystkich możliwości tv poza pozycjami no z netflixa. Za swojej strony gorąco polecam ten model - ambiligh w wersji 'impreza' zrobił furorę na sylwestrze :)
 
Do góry