Philips 70PUS7304 - czy pilot YKF384-T03 zadziała?

walker214

New member
Witam,
w zestawie dostałem pilot z wybieraniem głosowym ale już niestety bez klawiatury qwerty i touchpada.
Czy jak dokupię osobno pilot YKF384-T03, będzie on w pełni kompatybilny z moim TV?
Ew. inny pilot, który ma qwerty + touchpad?

Infolinia Philipsa nie pomaga, twierdząc że nie zalecają używania innych pilotów, niż ten w zestawie, bo mogą nie funkcjonować poprawnie.
 

kdv

New member
Dzień dobry, dołączę się do pytania, ta sama konfiguracja sprzętu :) W sklepie miałem na sekundę TEGO pilota i był sparowany z TYM TV, ale zdążyłem tylko zobaczyć że głośność działa... Może uda się za jakiś czas sprawdzić więcej, jak na razie czekam na informacje z innych źródeł. I też pisałem do Philipsa, taka sama odpowiedź...
 

kdv

New member
Niestety, super szybka odpowiedź dotyczyła tego, że już nie ma możliwości sprawdzenia... Więc czekamy na kogoś z dostępem do sprzętu i chęcią pomocy w tym temacie :)
 

walker214

New member
Ten pilot z zestawu to porażka totalna, nie dość że wykastrowany z klawiatury, pointera, to jeszcze kolorystycznie dobrany tak, że nic nie widać, co się wciska..
 
Ostatnia edycja:

kdv

New member
Zgadza się, gorszy mógłby być tylko wtedy gdyby nie zrobili żadnych symboli, teraz przynajmniej w dzień się nauczyłem na pamięć najczęściej używanych przycisków, a wieczorem używam na ślepo...
 

kdv

New member
Witam, po kontakcie z Panem Markiem za który serdecznie dziękuję i któremu serdecznie dziękuję :), ustalono iż działają piloty 398GM10BEPH0004HT i 398GM10BEPH0009HT. Te zostały sprawdzone.
Taki jest stan wiedzy na dzień dzisiejszy. Jeśli ktoś miałby możliwość sprawdzenia innych modeli pilotów, to proszę o podanie ich symboli, aby każdy znalazł dla siebie coś odpowiedniego.
 

Michup

New member
Cześć,
czy komuś udało się kupić pilota z klawiaturą do Pus7304 /7334/7354 za rozsądną cenę? Chodzi o ten o symbolu 398GM10BEPH0009HT.
Na Alle jest kilka, jednak ceny wydaje mi się nieakceptowalne natomiast w Chinach znalazłem wersje bez klawiatury.
Może któryś z pilotów Philipsa działa z naszymi pusami?
Używam póki co androidowego pilota żyroskopowego od minixa ale brakuje kilku przycisków pod ręką.
 

Mezcalo

New member
Witam poraz kolejny. Niestety okazało się, że zostałem wprowadzony w błąd i pilot 398GM10BEPH0004HT nie działa z tym tv. Zamówiłem 398GM10BEPH0009HT i nie musiałem nawet go parować. Wszystko działa idealnie. Niestety zawsze musi być jakiś minus... Pilot jest średnio czytelny. Ma dużo jaśniejsze symbole. Mi udalo się go kupić na Olx i tak się zastanawiam, jakim cudem zaplacilem za niego 93zł razem z przesyłką... Dodam, że był nowy...
 

Michup

New member
Ja do mojego 70PUS7304 dostałem pilota bez klawiatury o symbolu 398GM10BEPHN0012PH
@Mezcalo możesz dać na priva linka do sprzedawcy na olx? Może ma jeszcze te piloty?
 
Do góry