Philips 55POS9002 - czy warto kupić jesienią 2019?

dojczlander

New member
Cześć!


Właśnie skończyłem przykrą przygodę z TCL X2 (telewizor ma zbugowane oprogramowanie, serwis nie jest w stanie tego naprawić - dostanę zwrot pieniędzy). Tym samym znowu powrócił temat zakupu OLEDa


W komputroniku na promocji jest teraz Philips 55POS9002 za 4200 - pytanie czy warto kupić dwuletni model OLED w tej cenie? Z tego co wiem to jest TV na Androidzie i dostał aktualizację do wersji 8.0, więc to samo co miałem w TCLu.


Dzięki za Wasze opinie
Filip
 

Karol1976

Active member
Bez reklam
Dwu letni model ? ale jest nowy nie włączany itp , czy stal na ekspozycji sklepowej lub itp bajki , Jak jest nowy prosto od producenta bez wad to dlaczego nie warto ?
 
Ostatnia edycja:

dojczlander

New member
Dwu letni model ? ale jest nowy nie włączany itp , czy stal na ekspozycji sklepowej lub itp bajki , Jak jest nowy prosto od producenta bez wad to dlaczego nie warto ?


Telewizor jest fabrycznie nowy.

Pytam zakładając, że w przeciągu tych dwóch lat technologia mogła rozwinąć się tak bardzo, że różnica w jakości (2017 vs 2019) może być w ocenie forumowiczów na tyle duża, że nie warto wydawać pieniędzy na przestarzały sprzęt
 

kamiloos

New member
Ja rekomenduje trzymac sie od 9002 jak najdalej. Z zadnym OLEDem nie mialem tylu problemow reklamacyjnych co z nim. Lepiej dolozyc pare zl i kupic 55B8S jesli z ofert sklepowych, a moze kiki ma nawet jeszcze dobra oferte na 55C8.
 

omnia

New member
Na pewno w HDR jest słabszy i w wersji Androida. Ale ogólnie to mega OLED, z matrycą chyba jednakową, jak mają dzisiejsze OLEDy i biorąc pod uwagę korzystną cenę ja bym się chyba zdecydował. Na forum na pewno jest wątek na temat tego TV.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Fabrycznie nowy 9002 ?
TO faktycznie ciekawa wiadomość.
W pakiecie masz w specjalnej cenie programu pilotażowego "Piątka Loco"
Oled 55HL 9000 i to pakietem.
Napisz na PW . Podaj maila - to wyślę Ci specjalny program.
 
Do góry