58PUS7304 - prośba o opinię

Status
Zamknięty.

LeGuluGulu

New member
Wczoraj zakupiłem model 58PUS7304 w ME tylko tam był dostępny. Takie moje małe na tą chwilę odczucie jak każdy z Was po długim poszukiwaniu informacji oraz testów stwierdziłem, że nie ma co się nakręcać... 😊


No i jak Twoje odczucia Kolego? Mógłbyś napisać czy pokochałeś tego Philipsa czy jednak znienawidziłeś? ;-)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Fizycznie jest u nas 55PUS7334 i 65PUS7304 masz je w programie w specjalnej ofercie gdzie sam ustalasz cenę.
 

omnia

New member
To jest normalny telewizor (model 7334) - w dobrych cenach i z niezłymi parametrami z dużym wyborem wśród przekątnych.
 

agricola

New member
Hmm - jeśli coś większego niż 55, a mniejszego niż 65 to 58 lub 60.
Jeśli ambilight to Philips.
I jeśli HDR to nowa generacja telewizorów z 2019 r, raczej nie z 2018.
 

Sancho2087

New member
Witam zakupiłem 58pus7304. Pierwsze co mi się rzuciło w oczy to solidność wykonania. Podstawa ciężka daje pewność stabilizacji tv na stoliku. Do tego mamy możliwość regulacji tv w poziomie lewo prawo bardzo wygodny patent. Ramki tv kwestia gustu, mi nie przeszkadzają. Pilot - brak klawiatury qwerty na odwrocie. Do tego lest bardzo lekki czuć tanioche. Zawsze można kupić uniwersalny który jest świetny z dzielona klawiatura. Obraz - podstawowy fabryczny znosny. 15 min grzebania w ustawieniach a jest ich naprawdę sporo i mamy świetna jakość. Netflix HDR jasny ciepły lub Dolby Vision do wyboru. Powiem szczerze przesiadlem się z 55pus6561 na 58pus7304 i jest mega różnica w jakości obrazu wyświetlanego treści netflix zdecydowanie na duży plus. Brak cloudingu :) sprawdziłem dokładnie w sklepie a potem w domu. Zero białych plam gdzie w pus6561 były bardzo widoczne. System Android działa naprawdę dobrze szybko tak jak ma być.
 

agricola

New member
Witam zakupiłem 58pus7304. Pierwsze co mi się rzuciło w oczy to solidność wykonania. Podstawa ciężka daje pewność stabilizacji tv na stoliku. Do tego mamy możliwość regulacji tv w poziomie lewo prawo bardzo wygodny patent. Ramki tv kwestia gustu, mi nie przeszkadzają. Pilot - brak klawiatury qwerty na odwrocie. Do tego lest bardzo lekki czuć tanioche. Zawsze można kupić uniwersalny który jest świetny z dzielona klawiatura. Obraz - podstawowy fabryczny znosny. 15 min grzebania w ustawieniach a jest ich naprawdę sporo i mamy świetna jakość. Netflix HDR jasny ciepły lub Dolby Vision do wyboru. Powiem szczerze przesiadlem się z 55pus6561 na 58pus7304 i jest mega różnica w jakości obrazu wyświetlanego treści netflix zdecydowanie na duży plus. Brak cloudingu :) sprawdziłem dokładnie w sklepie a potem w domu. Zero białych plam gdzie w pus6561 były bardzo widoczne. System Android działa naprawdę dobrze �� szybko tak jak ma być.


Bardzo dobre podsumowanie. Seria 7 jest następczynią dawnej 6 i jak widać sporo zmieniło się na lepsze. Trochę rozczarowuje brak pilota na odwrocie - bo w zeszłym roku seria 7 posiadała takowy.
 

areq1987

New member
Maciek problem z Natural Motion na kanałach TVN24 i 24bis? Chodzi o pasek który zaczyn przesuwać się skokowo na niektórych typach klipów, potem wraca do normy. Dekoder UPC horizon. Nie dzieje się tak przy wyłączonym uplynniaczu. Ja mimo wszystko lubię go mieć włączonego na minimum ale ten TVN irytuje..
 

Jericho24

Member
Bez reklam
Witam zakupiłem 58pus7304. Pierwsze co mi się rzuciło w oczy to solidność wykonania. Podstawa ciężka daje pewność stabilizacji tv na stoliku. Do tego mamy możliwość regulacji tv w poziomie lewo prawo bardzo wygodny patent. Ramki tv kwestia gustu, mi nie przeszkadzają. Pilot - brak klawiatury qwerty na odwrocie. Do tego lest bardzo lekki czuć tanioche. Zawsze można kupić uniwersalny który jest świetny z dzielona klawiatura. Obraz - podstawowy fabryczny znosny. 15 min grzebania w ustawieniach a jest ich naprawdę sporo i mamy świetna jakość. Netflix HDR jasny ciepły lub Dolby Vision do wyboru. Powiem szczerze przesiadlem się z 55pus6561 na 58pus7304 i jest mega różnica w jakości obrazu wyświetlanego treści netflix zdecydowanie na duży plus. Brak cloudingu :) sprawdziłem dokładnie w sklepie a potem w domu. Zero białych plam gdzie w pus6561 były bardzo widoczne. System Android działa naprawdę dobrze �� szybko tak jak ma być.

Ten model ładnie sie prezentuje na tresciach w wysokiej rozdzielczosci.
TV naziemna wyglada bardzo slabo, a dokladnie mowiac chodzi o wyblakle kolory, ktorych podkrecenie nawet na 70% niewiele zmienia. Pod katem kolory jeszcze bardziej blakna.
 

Jericho24

Member
Bez reklam
Nic nie resetowalem. Nawet jesli byly sklepowe, to tv i tak reagowal na wprowadzane przeze mnie zmiany w zakresie kontrastu, podświetlenia, kolorow, ostrosci itp.
Poza tym tv ww miarę ładnie odtwarzał pliki testowe, ale na sonym wygladaly duzo lepiej,.a na nim nic nie zmienialem.
Przy sgnale tv naziemnej philips nie potrafil ładnie podbic kolorow.
 
Status
Zamknięty.
Do góry