58PUS7304 - prośba o opinię

Status
Zamknięty.

grzegorzkx4

New member
Nawiązując do pytania o pilot, czy ktoś już testował działanie pilota z qwerty z 58PUS7304 ? Ewentualnie jak działa połączenie np. jakiejś klawiatury z logitecha bezprzewodowej z touchpadem z tym TV ?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Czyli nie trafiłeś na odpowiedniego Marka.
Czyli wiedza ... zawsze jest w cenie , wystarczy wiedzieć który...
 

mazawada

New member
Prawidłowa kalibracja odbywa się w domu za pomocą sprzętu, nie da się jej wykonać zdalnie.

Szanowni Panowie.
Mam wrażenie (może mylne?), że diabolizujecie sprawę "kalibracji". Trochę przypomina mi to "słuchanie" beztlenowych kabli AV i kondycjonerów sieciowych.
Mam w domu kilka TV, począwszy od 32 cale, poprzez 43. 55 i 58 (58PUS7304), a kończąc (od kwartału) na 86 cali.
Wszystkie TV "skalibrowałem" po swojemu, według swego uznania, w taki sposób, aby uzyskany efekt mnie zadowalał.
Czy tzw. "prawidłowa kalibracja" mogłaby cokolwiek zmienić w moich odczuciach? Przecież to JA mam być zadowolony! I taki też jestem!
Sądzę, że tzw. "prawidłowa kalibracja" niekoniecznie będzie zadowalać użytkownika. Bo o gustach nie uda się dyskutować.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Mądrego i dobrze posłuchać ja mówił klasyk.
Robiliśmy pokazy live na targach On OFF w Warszawie , więc znamy dokładnie opinie uśrednione,komu na czym najbardziej zależy, rozmawiając "oko w oko" z użytkownikami.
 

mazawada

New member
Mądrego i dobrze posłuchać ja mówił klasyk.
Robiliśmy pokazy live na targach On OFF w Warszawie , więc znamy dokładnie opinie uśrednione,komu na czym najbardziej zależy, rozmawiając "oko w oko" z użytkownikami.

Jakie stąd wnioski (obecność żony, matki, listonosza)? Czy Kolega podpisuje się pod moją tezą?
Jeśli te "live" były podczas targów, to przypominały "pokazy" w sklepie. Jeżeli przeanalizujemy "komu na czym najbardziej zależy", to ............. każdy ustawi sobie takie optimum samodzielnie, w domowym zaciszu. Pamiętajmy - nie żyjemy sami. Preferencje żony czy teściowej mogą być inne, niż pokaże to bezduszna maszyna!
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To się nazywa wolna wola !
Ktoś chce korzystać korzysta, ktoś nie chce nie korzysta.
Ktoś chce jeździć na nartach - jeździ, ktoś woli opalać się w Egipcie
- jego wybór.

Od teraz wszystkie off top będą usuwane.
Proszę trzymać się tematu
- 58PUS7304 - prośba o opinię
 
Status
Zamknięty.
Do góry