Używany Philips 65OLED803

awakeman

New member
Witam, mam możliwość kupna tego sześciomiesięcznego modelu w bardzo okazyjnej cenie. Jade dzisiaj wieczorem go oglądać i mam pytanie do Was, na co zwrócić uwagę? Czemu się najbardziej przyjżeć? Jeszcze jedno, facet nie ma rachunku. Kobita wyrzuciła go z domu i zabrał ten TV bez żadnych papierów. :D Czy można jakoś po numerze seryjnym mieć gwarancję w Philipsie? Z góry dzięki za odpowiedź.
 

Equito

New member
To nie wiem, czy aż tak atrakcyjna cena :D Bo za 1000 można kupić refurb (w UK na bank) z roczna gwarancja. A tu kupujesz kota w worku co może być wszystkim.
 

Equito

New member
Siedze na tej stronie dosc czesto i najwidoczniej go przeoczylem.

Dokładnie 2 tygodnie temu był widziałem go w sklepie i jak zdecydowałem się go kupić następnego dnia z rana już go nie było :(

Jeśli jesteś z UK to jest kilka stron które sprzedają refurb TV. Chociaż sam postanowiłem wziąć z gwarancja bo jakoś nie ufam Oledom ;p
 

awakeman

New member
Spoko, druga strona watku a ja caly czas nie wiem na co patrzec, jak pojade po niego. :)
Czy tak jak w projektorze w oledach jest informacja o ilosc godzin?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Na ilość godzin przepracowaną, na zafarb, na powidoki, na gwarancję , na legalny zakup z fakturą Vat.
 

awakeman

New member
Nie kupilem, gosciu za bardzo zaczal kombinowac, do tego nie mial rachunku na niego.

Siedze dzien w dzien na forum i sie zastanawiam, co wziac. Jak wiesz nie mieszkam w Polsce i bardzo chcialbym uniknac napraw gwarancyjnych, bo wysylka do PL i ponownie z powrotem to sa niemale koszta. A jak czytam o tych Oledach i wypalajacych sie paskach, czy znaczkach programow w gornych rogach to mnie to troche przytlacza. Za cholere nie moge sie zdecydowac na model, czy Oled, czy zwykly Led z wyzszej polki. Tak, czy siak bede bral od Ciebie, bo kalibrujesz i masz chyba najlepsze ceny przy okazji. Doradz cos. ;-)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Cena dla niebieskich jest najlepsza na rynku z kalibracją, aktualizacją, sprawdzeniem, wtyczkami, dostawą.
Odpowiedz:
1.Dużo grasz w gry ?
2. Dużo oglądasz TVN 24 ?
 

awakeman

New member
No wlasnie chce 4K z HDR pod katem Xbox One X, 2 tygodnie temu kupilem monitor 27'' 4K HDR z FreeSync i sie zakochalem w tym co zobaczylem. Nie sadzilem, ze moze byc az tak duza roznica w grafice. Dlatego tez mysle o 55 lub nawet 65 calach.
Co do TVN24 to czesto ten kanal leci, kiedy cos robie na laptopie. Czasami moze to trwac godzinami.

Jednak najbardziej potrzebuje TV do ogladania meczow pili kopanej. Ogladam ich 3-4, czasami i wiecej w tygodniu. Do filmow mam projektor Full HD.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To sięgaj po Philipsa 65" ale PUS 8303. Masz za 4999 zł z pakietem i ten Ci spełni Potrzeby lepiej jak oled i bez powidoków.
 
Do góry