TV Philips Performance 43PUS7334 - Recenzja | Test | Opinie

Guzioo_PL

Member
Bez reklam
Niestety nie "widzi" słuchawek w ogóle. Inne rzeczy bezproblemowo, soundbar JBL, głośnik JBL, nawet urządzenie nadawczo-odbiorcze Bluetooth, które wykorzystuję do starego audio 2.1 łączy się z TV, a dźwięku nie przesyła [emoji36][emoji33]
Soundvar JBL i głośniki JBL możesz podłączyć? Na nich też nie ma dźwięku?

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
 

topaz

New member
Ogranicza mnie budżet , telewizor będzie do oglądania w salonie jakieś 3,5-4 m od sofy. Dodatkowo oglądanie filmów z kodi/netfilxa/yt, z serwera nas, podgląd na kamerki oraz czasem play/xbox. Ew jakieś aplikacje na tv w postaci emualtorów.
Lepiej w cenie około 2-2,2k kupić model tu opiosywany w wersji 43 calowej, czy 50PUS7303 ? W dziedzinie tv jestem laikiem (bardziej się znam na komputerach), dlatego dopytuję się też, czy są jakieś większe różnice między nimi bo procek chyba ten sam, z tego co patrzyłem to 7334 ma 3 gb ramu a 7303 tylko 2. Może ktoś doradzić ?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Przy tej odległości możesz brać nawet 65".
I Kupisz model 65P60 za 2399 zł

A najmniej to 55"
- TCL 55C7026 za 2299 zł
- Thomson 55UC64 za 2199 zł
- Sharp 60Ui76 za 2099 zł
- TCL 55EP60 w programie pilotażowym
- Toshiba 55U78 za 1950 zł
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
A to szkoda.
Masz extra:
- 50PUS7334 w programie pilotażowym "Piątka Loco"
Gdzie sam ustalasz ceny.
- TCL 50EP 660 w programie pilotażowym "Piątka Loco"
Gdzie sam ustalasz ceny.
- TCL 50EP680 w programie pilotażowym "Piątka Loco"
Gdzie sam ustalasz ceny.
Podaj proszę maila to Ci wyślę cały program i gotowe wyliczenia.
 

sulecki

New member
Czy ktoś z użytkowników tego telewizora posiada kablówkę UPC i może mi powiedzieć czy działa na tym telewizorze aplikacja UPC Horizon Go by móc oglądać telewizję UPC przez internet za darmo z UPC w ramach pakietu, zeby nie musiec podłączac kabla sygnałowego do telewizji lub dekodera? Podobno na tym nowym Android ta aplikacja nie działa ale nie mam jak tego sprawdzić?
 

Piotrek355

New member
Hej. Trochę posiedziałem żeby na wersji 43 calowej obraz z niego wygladał tak jak na skalibrowanej matrycy (przy pomocy kalibratora sprzętowego) w macbooku retina. Ustawiałem tv na oko puszczając pare identycznych materiałów wideo na jednym i drugim (pod woda, zachód slońca z drona z widokiem na miasto, miasto nocą, zielona wyspa z morzem w tle, ludzie żeby kolor skóry nie był jakiś odjechany). Pauza w tym samym momencie filmu i ustawiałem tv. Dla tych co lecą na stylach jaskrawych/dynamicznych może być to troche szok no ale tak w dużym przybliżeniu wygląda skalibrowany obraz do oglądania w pomieszczeniu. Ja jestem usatysfakcjonowany bo wiem że na kompie mam wszystko tak jak być powinno, a po ustawieniu jest już bardzo blisko. Obrabiam zdjęcia więc muszę mieć poprawny obraz na kompie który nie odlatuje w stronę żółtego czy niebieskiego lub jest jakiś nienaturalnie kontrastowy. Oczywiście każdy ma swoje preferencje. Styli do wybrou mamy sporo więc można sobie 1-2 ustawić „poprawnie” a z resztą puścić wodze fantazji i mieć radioaktywna zieleń czy temperature barwową zimną jak wpada dużo dziennego światła do pokoju które jest dosyć niebieskie. Dajcie znąć co sądzicie o tych ustawieniach.

Styl obrazu: Film
Kolor - 50
Kontrast - 70
Ostrość - 0
Jasność - 50
W zaawansowane:
Wszystkie co się da wyłączone (kontrasty, kolory, hdr, czyszczenie obrazu)
Temperatura barwowa - ciepły
Dostosowanie punktu bieli > Punkt bieli 2-punktowe - 125, 96, 63, 0, 0, 0
Kontrast obrazu - 100
Czujnik światła - włączony
Gamma 0

ja zrobiłem sobie jeszcze z tymi samymi ustawieniami Styl obrazu: Naturalny tylko zmieniłem
Zaawansowane > Kontrast dynamiczny - średnio
Dzięki temu mamy trochę podbitą jasność ale tracimy troche detali w jasnych partiach ale kolory się nie rozjeżdżają. Dobre jak jest jasno w mieszkaniu.

Nalezy też pamiętać że matryce z fabryki wychodzą różnie i ten sam model z ta sama matryca może w innej sztuce wyświetlać obraz trochę inaczej dlatego bez kalibracji sprzętowej to wszystko jest tak na oko. U jednego może być ok, u innego mniej, a może ja jestem ślepy i wszystko mam źle ;)
 
Ostatnia edycja:
Do góry