TV Philips Performance 43PUS7334 - Recenzja | Test | Opinie

omnia

New member
To prawda, zdecydowanie lepiej jest zakupić 7334 niż poprzednią generację. M.in z uwagi na zupełnie lepsze możliwości HDR.
 

Fox40

New member
Kupiłem polecam

Wczoraj kupiłem i szczerze polecam. Wszystko ładnie hula oprócz mojego nie szczęsnego elevensports
próbowałem przez przeglądarkę ( po zalogowaniu i puszczeniu transmisji czarny ekran) a w sklepie googla nie widzi aplikacji. Obraz super jak dla mnie co do dzwięku nie wypowiadam się bo mam podłączone pod ampa Yamahy optykiem.Mimo że od lat siedzę na androidzie smartfonowym to męczyłem się trochę z obsługą. Mam pytanka do kolegów:

1. zainstalowałem aptoide ale widzi tylko elevensports Italia czy można jakoś zaradzić ( dodam że udostepnianie obrazu ze smartfona działą super ale po włączeniu eleven mam w miejscu video czarny ekran na tv.

2. czy jest jakaś inna przeglądarka internetowa bo nic nie widze w sklepie googla
 

Guzioo_PL

Member
Bez reklam
Wczoraj kupiłem i szczerze polecam. Wszystko ładnie hula oprócz mojego nie szczęsnego elevensports
próbowałem przez przeglądarkę ( po zalogowaniu i puszczeniu transmisji czarny ekran) a w sklepie googla nie widzi aplikacji. Obraz super jak dla mnie co do dzwięku nie wypowiadam się bo mam podłączone pod ampa Yamahy optykiem.Mimo że od lat siedzę na androidzie smartfonowym to męczyłem się trochę z obsługą. Mam pytanka do kolegów:

1. zainstalowałem aptoide ale widzi tylko elevensports Italia czy można jakoś zaradzić ( dodam że udostepnianie obrazu ze smartfona działą super ale po włączeniu eleven mam w miejscu video czarny ekran na tv.

2. czy jest jakaś inna przeglądarka internetowa bo nic nie widze w sklepie googla

Cześć,
Nie wiem jak dokładnie te pakiety działają ale w aplikacji IPLA masz możliwość wykupienia pakietu i oglądania go bezpośrednio z tej aplikacji. Jest też tam możliwość zalogowania się do Cyfrowego Polsatu, Plusa lub bezpośrednio IPLI - podejrzewam, żę jak masz wykupiony pakiet u któregoś z tych dostawców, to będziesz mógł się tam zalogować. To jest jednak "gdybanie" i musisz sam sprawdzić czy to zadziała. Daj znać jak poszło :)
 

janunio

New member
Bez reklam
PUS7334 dostał wczoraj ważny upgrade. Nowe opcje z HDR na YT, naprawione audio ...

Dramat "ikonek" polega na tym, że są to z reguły zaproszenia do wnoszenia opłat dodatkowych.
 

kriswas

Member
Bez reklam
Sony KD-43XG8305
Sony KD-43XF8505
Samsung QLED QE43Q60RAT
Philips 43PUS7334/12
Hitachi 55HL9000, a może coś innego w tej cenie, czyli co można śmiało wybrać do 4000 zł?
 

janunio

New member
Bez reklam
Nowy FW obsługuje YT kodek VP9 profil 2. Oznacza to, że video z HDR zmienia nastawy matrycy i TV wreszcie wyświetla flagę HDR w prawym dolnym rogu. The HDR Chanel to zbiór prawidłowych treści HDR. Nawet tam są wyjątki. O dziwo dema PANASONIC dają HDR'

TV wyświetla także flagę HDR 10+ i Dolby Vision (NETFLIX).
 
Ostatnia edycja:

Fox40

New member
ja ciągle czekam na update mam wersje

TPM191E_R.001.001.017.004

data utworzenia 21 may

sprawdzałem ręcznie ale nic nie widzi mam 43"
 
Do góry