Strona główna Ostatnie testy Nasze Zestawy Kanały 4K Próbki HD Forum
Rejestracja Regulamin Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz wszystkie fora jako przeczytane

lg oled 65

Wróć HDforum > Video > LCD > Philips > TV Philips Performance 43PUS7334 - Recenzja | Test | Opinie
Odpowiedz

Wspiera forum

Meldunek: May 2017
17-07-2019, 18:42
Domyślnie

Pełna zgoda , WCG powinien być już standardem...a przy okazji , kiki a masz model Philips 58pus6504?
Odpowiedź z Cytatem
Adam85Rbk jest offline
reklama

Meldunek: Feb 2005

Member

Meldunek: Sep 2010
18-07-2019, 09:33
Domyślnie

Cytat:
Napisał nagdob Zobacz post
Ja również od kilku lat jadę na sonym na androidzie i od miesiąca na philipsie, również na androidzie. Nie wiem na czym opierasz swoje wrażenia, że android sony jest lepszy od androida philipsa. Ja mam całkiem odwrotne wrażenie. Na philipsie ani raz nie zawiesił się TV (w przeciwieństwie do sony). Menu na philipsie chodzi dużo szybciej niż na sony (chociażby w menu list kanałów). Zarówno w jednym jak i w drugim wykorzystuję tuner tv sat z modułami CI+. Na jednym NC+ na drugim Cyfrowy Polsat. I nie ważne który moduł siedzi w którym TV. Na philipsie kanały przełączają się znacznie szybciej. I wg mnie to najważniejsze. Oczywistą jest sprawą, że piloty są inne i mają różne funkcje w innych miejscach, ale i tu i tu jest wszystko to co trzeba. Dla mnie jedną jedyną przewagą na korzyść pilota sony jest to, że jak wychodzi się z treści internetowych używając cały czas klawisza Back to jak dojdzie się do głównego menu to od razu podświetla się ikonka TV i jak wciśnie się klawisz Ok to od razu przechodzi się do oglądania TV. Natomiast używając klawisza Back na pilocie TV philipsa, to też oczywiście wchodzi się do głównego menu, ale żeby wejść do TV trzeba na pilocie wcisnąć inny przycisk, ten od wejścia do TV, a nie Ok jak w sonym. To taka różnica, czyli żadna.
Albo np. przycisk na pilocie, który po przyciśnięciu powoduje powrót do ostatnio oglądanego programu. Na philipsie działa bez zarzutu. Na sonym często gęsto wchodzi się, ale na program 1 lub na jakiś zupełnie inny, nawet wcześniej nie oglądany, z odległej pozycji na liście kanałów, zupełnie przypadkowy.
Dlatego wkurza mnie, jak ktoś pisze coś o czym nie ma do końca pojęcia.
Moje TV to: Sony 65XE9305 oraz Philips 50PUS7303.
I wiem co piszę bo mam i oglądam!
Pozdrawiam.
nie denerwuj sie tak, szkoda zycia

opieram na wlasnych doświadczeniach, androida w sonym mialem od 3/4 lat w modelach 50w755, 55w755 i 65w855, pozniej zmienilem na philipsa pus8102 i myslac ze po tylu latach zycia z androidem wszystko pojdzie jak bulka z maslem spotkalem z problemami i wolniejszym dzialaniem
powszechna zła opinia na temat androida wziela się wlasnie przez philipsy bo na sony działa ten system bardzo stabilnie
Odpowiedź z Cytatem
mateuszpce jest offline
Wspiera forum

Meldunek: Aug 2008
18-07-2019, 10:19
Domyślnie

Otóż zarówno philips jak i sony na początku razem mieli problemy z androidem. Ale na dzień dzisiejszy android philipsa jest wg mnie bardziej stabilny od sonego. Mam te telewizory i wiem co piszę.
Odpowiedź z Cytatem
nagdob jest offline
reklama

Junior Member

Meldunek: Jul 2019
18-07-2019, 13:08
Domyślnie

na razie czekam na testy i dopytuję gdzie widzę temat związany z 8804 - czy macie porównanie do tego modelu? czy przy 55PUS8804 można spodziewać się sporego skoku jakościowego, czy niekoniecznie (różnice będą niewielkie; za wyjątkiem dźwięku oczywiście)? pozdrawiam!
Odpowiedź z Cytatem
mgrab jest offline
Sklep audiovideo.com.pl

Meldunek: Mar 2005
18-07-2019, 19:56
Domyślnie

Porównanie będę robił jutro.
test w przyszłym tygodniu.
Odpowiedź z Cytatem
kiki jest offline
Wspiera forum

Meldunek: Mar 2005
19-07-2019, 08:13
Domyślnie

ANDROID TV został całkowicie przebudowany w wersji 8 i 9. To już zupełnie inna platforma OS. Nastawy TV i tak są realizowane na czystym Linuxie i nie mają nic wspólnego z ANDROIDEM.

Brak mi w pilocie klawisza [i] ale także przycisku "narzędziowego". [i] pozwalał śledzić parametry internetu przy oglądaniu NETFLIX-a.
Mój dziadowski LTE najpierw jedzie SD, później 720p, 1080 i po kilku minutach daje 15 Mbps i jest 4K HDR DV 5.1. Mam więc pod numeryczną kontrolą parametry obrazu. Ale może jest teraz inna droga dla wyświetlania tego parametru ?

P5 poprawił upłynnianie (płynność 24p chyba najlepsza na rynku TV). Jest duża poprawa działania funkcji Auto switch Display Mode. To jednak może być cecha GOOGLE/ANDROID 9 a nie TV PHILIPS.

43" z ambi to super opcja jako monitor do PC.

Ostatnio edytowane przez janunio ; 19-07-2019 o 08:26
Odpowiedź z Cytatem
janunio jest offline
Senior Member

Meldunek: May 2013
21-07-2019, 15:48
Domyślnie

Cytat:
Napisał nagdob Zobacz post
Otóż zarówno philips jak i sony na początku razem mieli problemy z androidem. Ale na dzień dzisiejszy android philipsa jest wg mnie bardziej stabilny od sonego. Mam te telewizory i wiem co piszę.

To prawda, ale to był urok bardzo otwartego systemu kierowanego do różnych urządzeń (również lodówek i zegarków tzw inteligentnych). Ale Philipsowi udało się skalibrować system, tak aby działał fajnie i sprawnie - to też mogę potwierdzić, bo sam interesuję się tematem smart i widzę postęp przez te kilka lat.
Odpowiedź z Cytatem
agricola jest offline
reklama

Odpowiedz

Tagi
43pus7334, recenzja, test, the one to watch, tv lcd, tv philips performance

Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania