Strona główna Ostatnie testy Nasze Zestawy Kanały 4K Próbki HD Forum
Rejestracja Regulamin Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz wszystkie fora jako przeczytane

Wróć HDforum > Video > LCD > Philips > TV Philips Performance 43PUS7334 - Recenzja | Test | Opinie
Odpowiedz

Senior Member

Meldunek: Jun 2008
30-12-2019, 18:47
Domyślnie

Skąd w takim razie takie różnice w stosunku do innych modeli z serii Performance ? Poprzedni mój tv Samsung UE40JU6000W.
Odpowiedź z Cytatem
kamilb jest offline
reklama

Meldunek: Feb 2005

Sklep audiovideo.com.pl

Meldunek: Mar 2005
31-12-2019, 03:25
Domyślnie

Masz naprawdę extra modele 43EP640 i 43EP660 TCLa w programie gdzie sam wybierasz ceny.
Odpowiedź z Cytatem
kiki jest offline
Klub HDTV.com.pl

Meldunek: Nov 2007
15-01-2020, 15:08
Domyślnie

Cytat:
Napisał kiki Zobacz post
Masz naprawdę extra modele 43EP640 i 43EP660 TCLa w programie gdzie sam wybierasz ceny.
@KIKI
Podeślesz mi ofertę na maila? Wysłałem na PM.
Odpowiedź z Cytatem
Wacholek jest offline
reklama

Junior Member

Meldunek: Dec 2007
18-01-2020, 21:16
Domyślnie

Instalował ktoś HBO-go na tym Tv?wystarczy pobrać aplikację ze sklepu Play?oczywiście mam wykupione u operatora .Drugie pytanie jak podłączyć laptopa do Tv prze wifi ?kablem HDMI łączy ale nie daje rady prze wifi
Odpowiedź z Cytatem
baggio19 jest offline
p3m
Junior Member

Meldunek: Jan 2020
28-01-2020, 20:32
Domyślnie

Witam
W dniu wczorajszym, Kupilem telewizor 50 calowy philips 7334. Pozwoliłem na kalibracje w sklepie.. Nie wiem czy to nie był błąd...
Dwa pytania :
1) czy jeśli wybiorę reset do ustawień fabrycznych to skasuje się kalibracja którą robili panowie w Madiamarkt?
2) przy odtwarzaniu zdjęć i tylko zdjęć z dysku WD myCloud lub pendrive obraz jest tak jakby w sepii... Kolorów praktycznie nie ma... Z czym to może być związane? Sterowniki wada telewizora? Kodeki? Dodam że zdjęcia pochodzą z aparatu sonego lub z telefonu więc podejrzewam że jest to poprostu format JPEG
3) Telewizor nie znajduje mojego Laptopa w sieci. Nie mogę się z nim w żaden sposób połączyć ani przez bluetooth ani przez łączenie jako ekran bezprzewodowy.

Z gory dziekuje za podpowiedz.

Ostatnio edytowane przez p3m ; 28-01-2020 o 20:41
Odpowiedź z Cytatem
p3m jest offline
p3m
Junior Member

Meldunek: Jan 2020
29-01-2020, 00:02
Domyślnie

Niestety nie moge edytowac mojego posta...
Temat rozwiazany... Panowie z mediamarkt popelnili blad przy kalibracji... Stad defekty telewizora...
Niestety mediamarkt uslugi optymalizacji ktora tak zachwalaja nie wykonuje w domu u klienta bo nie ma czlowieka ktory moglby to zrobic... - kaza przynechac z telewizorem...
Jak to powiedzial sprzedawca - przyjechal pan z kalibruj. Plustawil kilka telewizorow zostawil schemat ale nie moga go w zaden sposob udostepnic...

Z tego miejsca moge tylko doradzic idpuszczenie tej uslugi przy ktorej jest duze prawdopodobienstwo bledu ze strony pracownika ktory ja wykonuje...
Odpowiedź z Cytatem
p3m jest offline
Wspiera forum

Meldunek: Dec 2013

29-01-2020, 00:36
Domyślnie

Cytat:
Napisał p3m Zobacz post
Witam
W dniu wczorajszym, Kupilem telewizor 50 calowy philips 7334. Pozwoliłem na kalibracje w sklepie.. Nie wiem czy to nie był błąd...
Dwa pytania :
1) czy jeśli wybiorę reset do ustawień fabrycznych to skasuje się kalibracja którą robili panowie w Madiamarkt?
2) przy odtwarzaniu zdjęć i tylko zdjęć z dysku WD myCloud lub pendrive obraz jest tak jakby w sepii... Kolorów praktycznie nie ma... Z czym to może być związane? Sterowniki wada telewizora? Kodeki? Dodam że zdjęcia pochodzą z aparatu sonego lub z telefonu więc podejrzewam że jest to poprostu format JPEG
3) Telewizor nie znajduje mojego Laptopa w sieci. Nie mogę się z nim w żaden sposób połączyć ani przez bluetooth ani przez łączenie jako ekran bezprzewodowy.

Z gory dziekuje za podpowiedz.
Cześć,

Edited:
Widzę, że problem rozwiązany - super.

Ad. 1
Tak, jeżeli wybierzesz ustawienia fabryczne lub zainstaluj ponownie TV to skasujesz wprowadzone ustawienia obrazu. Jeżeli nie dostałeś wydruku wprowadzonych ustawień, musisz sam to przepisać na kartkę
Jak już to zrobisz to wybierz "ustawienia fabryczne" wtedy ustawienia obrazu/dźwięku oraz Ambilight zostaną zresetowane do ustawień fabrycznych. Wtedy możesz sprawdzić różne style obrazu czy zdjęcia wyświetlają się prawidłowo.

Ad. 2
Podeślij ze 2-3 zdjęcia z telefonu/aparatu i sprawdzę u siebie. Dodatkowo zdjęcie tego jak dane zdjęcie wygląda na Twoim TV.

Ad. 3
Aby przesłać obraz z komputera musisz użyć przeglądarki Chrome. Po jej otwarciu w prawym górnym rogu masz opcje i tam wybierasz "prześlij". Możesz przesłać tylko kartę przeglądarki lub cały ekran.

Taptalk
49PUS7101/12; 55PUS7304/12
--------------------------------------------------
Odpowiedź z Cytatem
Guzioo_PL jest offline
reklama

Odpowiedz

Tagi
43pus7334, recenzja, test, the one to watch, tv lcd, tv philips performance

Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat: