TV Philips Performance 43PUS7334 - Recenzja | Test | Opinie

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Cena 2199 zł, Jak będziesz niebieski masz jeszcze pakiet gratisów dodatkowo o wartości 500 zł
 

Caris

New member
Cena 2199 zł, Jak będziesz niebieski masz jeszcze pakiet gratisów dodatkowo o wartości 500 zł

Dziękuję za info. Mam jeszcze jedno pytanie - czy ten model PUS7334 ma dwuzakresowe WiFi, tzn. czy widzi sieci wifi o częstotliwościach 2.4Ghz i 5Ghz?
Mam router UPC Connect Box, który działa automatycznie na obu częstotliwościach. Chcę połączyć funkcją chromecast nowy TV z telefonem, który połączony jest z siecią 5Ghz, aby przesyłać obraz z telefonu na TV - muszą być one oczywiście w tej samej sieci. Czy da się to zrobić z Philipsem, bo z niektórymi modelami Samsunga są kłopoty, jako że podobno nie widzą sieci 5Ghz.
 

sezam

New member
Witam. Mam problem z 7354, nie mogłem znaleźć tematu na temat tego TV dlatego pozwoliłem sobie napisać tutaj. zaktualizowałem TV 17.08.2020 r. TPM191E_R.001.004.100.000 - u3 (nówka sztuka) i mam problem z obrazem, pasek na TVN-24 ma lekką czkawkę, obraz nie jest zadowalający. Dodam tylko że za nim ściągnął nowe oprogramowanie wszystko było w jak najlepszym porządku a po taki oto problem. Być może trzeba coś tam ustawić ale moje wiedza skończyła się po godzinie ustawień obrazu, koloru, płynności itd. i nic to nie dało. Dodam że mam drugi TV 55pus7334 i w tym egzemplarzu jest wszystko dobrze. Telewizor 7354 już raz wymieniłem na nowy, właśnie w tego powodu i po aktualizacji wszystko powróciło...
 

sezam

New member
Napisz proszę na PW dostaniesz kontakt.
I masz naprawdę dobre modele LCD w klasie.

Zdaję sobie sprawę, że mam dwa dobre TV tylko dlaczego 43pus7354 na nowym oprogramowaniu "mruga" bo 55 "wypala" oczy ;) jakością.
Czy mogę ponowić prośbę o Kalibrację 55pus7334 i o przesłanie kontaktu na E-maila w sprawie TV 43... z góry dziękuję.
 

sezam

New member
Jestem świeżo po rozmowie z Philipsem i dowiedziałem się, że nie ma technicznej możliwości przesłania starszego oprogramowania niż aktualnie zainstalowanego w TV. No i co teraz, na starszym grał "ślicznie" na nowym miga...
 

sezam

New member
Witam. Szybkie pytanie... czy kalibracja z 7334 będzie pasowała do 7354? Jakoś nie mogę dojść do "porozumienia" z moim 7354.
 

jedrekTV

New member
Wiecie czy piloty do philips mają przycisk youttube? Lub mogę gdzieś takie uniwersalne kupić, lub programować dany przycisk na daną apke?
 
Do góry