Philips 55PUS9104 - czyli "zrodziła nas miłość do światła” Zastosowano nowoczesne rozwiązania i wysokiej jakości materiały.

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Philips 55PUS9104 - czyli "zrodziła nas miłość do światła” Zastosowano nowoczesne rozwiązania i wysokiej jakości materiały.

m-philipsgeorgjensen.jpg


„Świetlisty Ambilight, polerowana stal i gładkie szkło sprawiają, że Philips 9104 łączy inny wymiary oczekiwań. „Zwężające się stopy modelu 9104 nawiązują do wzornictwa klasyków i zapewniają wyjątkową lekkość dzięki smukłej sylwetce. Pracujące światło to coś co staje się dziś synonimem nowoczesności. Dlatego Philips sięgnął po design ze znanym projektantem Georgiem Jensennem.

philipsgeorgjensen-1.jpg

Philips i Georg Jensen

Philips PUS9104 jest najwyższy modelem LCD w produkcji na 2019/2020 rok.
Panel Nano Cell 4K i procesor wideo P5 dają gwarancję najwyższej jakości obrazu. Jest również wyposażony w głośnik o mocy 50 W i platformę Android TV firmy Google z preinstalowanym Oreo. Pilot również będzie wykonany z polerowanej stali z widocznym oznakowaniem obu firm.

Producent telewizyjny skorzystał z okazji, aby podkreślić swoje europejskie korzenie, mówiąc, że europejskie tradycje projektowe charakteryzują każdy telewizor Philips. Duński Georg Jensen ma długą tradycję rzemieślniczą, zwłaszcza w stali srebrnej i polerowanej. Firma dodała, że ​​„światło niebieskich godzin” w Danii wpływa na wiele projektów Georg Jensen.
[youtube]pfzcKHJ_KYE[/youtube]
„Dolny część obudowy telewizora jest wykonana ze stali polerowanej, podczas gdy pozostałe krawędzie są ze szkła i dlatego podkreślają dodatkowo efekt Ambilight. Z palety kolorów Georga Jensena pochodzi matowy niebieski kolor obudowy dla połączeń i głównych komponentów ”- dodaje firma.
philipsgeorgjensen-2l.jpg

Philips i Georg Jensen

Co dalej ?
PUS9104 to pierwszy wynik współpracy projektowej z Georgem Jensenem. Firmy nie powiedziały, czy jest to sprawa jednorazowa, czy długofalowa. PUS9104 pojawi się na dniach w Polsce w rewelacyjnej ofercie.
flatpanelshd.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
148371-tv-news-philips-georg-jensen-tv-is-now-available-at-john-lewis-image1-rgvqsim3qj.jpg


Philips 9104 LCD – European design & craftsmanship with Georg Jensen. 55”
Slim Black Bezel with a highly polished lower steel bezel strip and high polished blade feet, all crafted in timeless aesthetic design with Georg Jensen.
WCG Nano cell UHD Technology.
P5 Perfect Picture Processing Engine.
Micro Dimming Pro.
Perfect Nation Motion.
Ultra-resolution Pro feature.
HDR Premium.
HLG and HDR 10+.
3-Sided Ambilight.
2.1 Sound System (25W).
Android TV OS with Google Assistant and ‘Works with Alexa’.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
I rusza program pilotażowy Loco - "Piątka Loco" gdzie sam wybierasz swój upust.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ten jest w specjalnym programie pilotażowym "Piątka Loco"
Podaj proszę maila na PW - to CI podam.
Sam wybierasz upust.
 

beni1

Klub HDTV.com.pl
VIP
Witam.
Czy ktoś już kupił ten model.
Jeżeli tak, to jak on się sprawuje. jak wygląda spraw oglądania tv na żywo = online np. w aplikacji Ipla czy player.
Jaka jest cena tego modelu.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Na razie tylko dwie sztuki znalazły nowych właścicieli.
Masz wszytko co chcesz.
Model jest w specjalnym programie pilotażowym "Piątka Loco"
Sam wybierasz cenę.
A tu wygląd, możliwości , skalowanie, multimedia masz na najwyższym poziomie.
Jak będziesz niebieski masz też pakiet gratisów w komplecie.
Cena wg pkt 5 Klub Vip - rewelacyjna .
 
Ostatnia edycja:

bielikk

New member
Bez reklam
Jeżeli ktoś jest zainteresowany Philips 55PUS9104 to moja propozycja jest prosta - NIECH KUPI PHILIPSA 55PUS8303, TE DWA TV MAJĄ TAKIE SAME PARAMETRY, TA SAMA MATRYCA - TROSZKĘ INNY DIZAJN, A RÓŻNICA W CENIE ?: 8303 JEST PONAD 1000 ZŁ. TAŃSZY OD 9104.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ten model jest teraz w programie pilotażowym "Piątka Loco"
 
Ostatnia edycja:
No i kupiłem .... nie działa mi ambilight. Czy ma ktoś jakiś pomysł na rozwiązanie tego? Wydaje mi się że próbowałem już wszystkiego.

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
 
Do góry