PHILIPS 65PUS8602/12 Vs Philips 55oled 903 czy

megi28

New member
Witam poszukuje telewizora 55 lub 65 cali zależy mi na ambilight i wbudowanym soundbarze. Czyli wybór na philipsa.z Tylu glowy mam jeszcze Panasonic TX-55FZ950e z soundbarem .
Mam już oleda od lg obraz powala ale ten tv planowany w zakupie może być dość sporo eksploatowany i obawiam się o matryce oled i wypalanie. ( czytałam o dwóch przypadkach po roku wypałily się matrycy a klienci oglądali po 2/3godz dziennie)
Który z powyższych modeli gra najlepiej? Mam na myśli Belkę?
Jak ten LCD wyglada na tle pozostałych dwóch oled-ów?
Dziękuje za pomoc
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ten LCD nie jest produkowany i już go nie kupisz.
Oled wygrywa wyraźnie.
Dla niebieskich masz za 4999 zł Philipsa 803 i to z pakietem gratis.
Najlepiej zagra OLED .
Philips 55Oled903 masz z soundbarem za 6999 zł z pełnym pakietem, Plus hue gratis.
 

megi28

New member
Niby w *********************end jeszcze maja ten LCD od Philipsa ale co to tego nie wiem :)
co z Panasonic 950?
I skromne pytanie jak zostać niebieskim użytkownikiem ?
 

kertoip77

New member
Cześć. Aby zostać niebieskim musisz wesprzeć forum czyli wykupić sobie subskrypcję.

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
 

indom

New member
A czy ktoś wie kiedy wreszcie będzie można kupić 55oled804?

Ostatnio na amazon prime day był 55oled803 za niecałe 1100 euro z dostawą do PL w cenie. Ledwo sie powstrzymałem przed zakupem...
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Przecież i tak w Polsce taniej licząc kalibrację i pakiet.
Nowe modele 804 powinny być po 15.08.
Jutro potwierdzę dokładnie.
 

indom

New member
Przecież i tak w Polsce taniej licząc kalibrację i pakiet.
Nowe modele 804 powinny być po 15.08.
Jutro potwierdzę dokładnie.

O to jakby faktycznie było w okolicach 15.08 to super.

A co wchodzi w skład pakietu?
Ale faktycznie juz z sama kalibracja wychodzi podobnie.
 

FanKosmosu

New member
Przecież i tak w Polsce taniej licząc kalibrację i pakiet.
Nowe modele 804 powinny być po 15.08.
Jutro potwierdzę dokładnie.

A pamiętam że Philips obiecywał takie ceny za 55 cali 803 na start, który miał być w lipcu 2018 r. "Będzie OLED 803 55 cali za mniej niż 5000" obiecywali :)

Wiemy jak się potem Philips z tego "wywiązał". Zostali kompletnie zmiażdżeni przez LG B8 i teraz upychają starocie bez Dolby Vision i na Mediateku z 1,5gb ram np. OLED 803 w cenach obiecanych, ale o rok za późno.

Oby z 804 nie było podobnie w 2019/2020, zwłaszcza że LG B9 nadchodzi, a Panasonic GZ950 już jest, a też ma już Dolby Vision i jest agresywniej wyceniony na start niż FZ800 w 2018 r.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Tak , miał być w lipcu ale się obsunęło.
Ale juz dziś podali , że będą w przyszłym tygodniu
Oled 55 i 65 z serii 804
Oled 55 i 65 z serii 754
Oled 55 i 65 z serii 854
I Philips LD 55PUS9104
 

FanKosmosu

New member
Oby Panasonic i Philips miały ochotę w tym roku powalczyć z LG B9 na ceny. To byłoby świetne dla konsumentów po Świętach i Sylwestrze.

Zwłaszcza że ponoć menedżerowie sprzedaży Panasonic w Polsce podobno wylecieli z roboty za złe wyniki, to może następcy wyciągną wnioski w 2019/2020.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Na B9 jeszcze nie ma ceny, ale dla niebieskich będą wkrótce specjalne pakiety Każdy wybierze jaki będzie sam chciał.
Tak, wylecieli z pracy, ale następcy nic nie poprawili póki co.
Kiedyś Panasonic znaczył ... Panasonic. Szkoda.
 
Do góry