Philips 50pus7334 - Telewizor LED 4K UHD Android

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Philips 50pus7334 - Telewizor LED 4K UHD Android. Sprawdź różnice.


50PUS7334_12-RTP-global-001
TV 126 cm (50") z systemem Ambilight, Picture Performance Index 1700, HDR 10+, Procesor P5 Perfect Picture 50PUS7334/12 Znajdź podobne produkty




Telewizor LED 4K UHD Android
z 3-stronnym systemem Ambilight

  • TV 126 cm (50") z systemem Ambilight
  • Picture Performance Index 1700
  • HDR 10+
  • Procesor P5 Perfect Picture

F400085586_50PUS7334_12-FIL-global-001

Ambilight. Przenieś emocje poza ekran.

Z systemem Philips Ambilight filmy i gry wciągną Cię jeszcze bardziej. Muzyka zyska niezwykłą świetlną oprawę, a Twój ekran będzie wydawał się dużo większy, niż jest w rzeczywistości. Inteligentne diody LED rozmieszczone na ramie telewizora rzucają na ściany światło w kolorach wyświetlanych na ekranie w czasie rzeczywistym. Od teraz będzie Cię otaczać idealnie dopasowane, barwne oświetlenie, a Ty zyskasz kolejny powód, by pokochać swój telewizor.


F400085602_50PUS7334_12-FIL-global-001

Procesor Philips P5. Perfekcyjny obraz, niezależnie od jego źródła.

Procesor Philips P5 Perfect Picture zapewnia obraz w jakości godnej Twoich ulubionych rozrywek. Szczegóły nabierają głębi, kolory — życia, a odcienie skóry — naturalności. Niewiarygodny kontrast pozwala dostrzec każdy szczegół, a ruch jest tak płynny, że nigdy nie stracisz piłki z oczu — nawet przy bardzo dynamicznej grze.


F400085607_50PUS7334_12-FIL-global-001

Sklep Google Play i galeria aplikacji Philips — jeszcze więcej emocji.

Nie ograniczaj się do tradycyjnego programu telewizyjnego. Odkryj możliwości, jakie dają Sklep Google Play i galeria aplikacji Philips. Ciesz się emocjami płynącymi z nieograniczonego dostępu do filmów, telewizji, muzyki, aplikacji i gier w sieci. Czeka Cię jeszcze więcej emocji.


Telewizor LED zapewniający jasny obraz w rozdzielczości 4K, żywe kolory w technologii HDR i płynny ruch.

Telewizor LED zapewniający jasny obraz w rozdzielczości 4K, żywe kolory w technologii HDR i płynny ruch. Telewizor 4K UHD firmy Philips ożywia obraz dzięki bogatym kolorom i wyraźnemu kontrastowi. Obrazy zyskują większą głębię, a ruch jest płynny. Filmy, programy telewizyjne, gry i inne treści wyglądają świetnie niezależnie od źródła.

Dolby Vision i Dolby Atmos. Kinowa jakość obrazu i dźwięku.

Obsługa najlepszych formatów audio i wideo Dolby oznacza, że treści oglądane w jakości HDR będą wyglądały i brzmiały perfekcyjnie i niezwykle realistycznie. Niezależnie od tego, czy wybierzesz najnowszy serial online czy film na Blu-Ray, zachwyci Cię kontrast, jasność i kolory dokładnie odzwierciedlające zamierzenia jego twórców. Towarzyszący obrazowi dźwięk będzie przestrzenny, czysty, pełen szczegółów i głębi.
50PUS7334_12-RCP-global-001

Obsługa formatu HDR10+. Zobacz więcej szczegółów tak, jak zaplanował to reżyser.

Telewizor Philips został stworzony z myślą o maksymalnym wykorzystaniu formatu wideo HDR10+. Poziomy kontrastu, koloru i jasności są dostosowywane klatka po klatce. Niezależnie od tego, czy oglądasz pasjonujący serial czy najnowszy filmowy hit, docenisz pogłębione cienie, jasne, lśniące powierzchnie i bardziej naturalne kolory.

Android TV. Sprytny i intuicyjny.

Spersonalizuj telewizor Philips Android. Ten tydzień spędzasz z YouTube i Amazonem, a następny z Rakuten TV i Netflixem? Nie ma problemu. Dzięki przejrzystemu, intuicyjnemu interfejsowi możesz wysunąć ulubione treści na pierwszy plan. Wznów oglądanie serialu od ostatniej przerwy lub przejrzyj premiery najnowszych filmów.


50PUS7334_12-A2P-global-001

Sterowanie głosowe oparte na sztucznej inteligencji. Wbudowana funkcja Asystent Google. Współpraca z usługą Alexa.

Steruj telewizorem Philips Android za pomocą głosu. Chcesz zagrać w grę, obejrzeć najnowszy serial Netflix lub wyszukać materiały i aplikacje w sklepie Google Play? Wystarczy powiedzieć. Możesz też wydawać polecenia wszystkim urządzeniom kompatybilnym z funkcją Asystent Google w inteligentnej sieci domowej — poprosić o przyciemnienie świateł czy o ustawienie termostatu na czas seansu filmowego. A to wszystko bez schodzenia z kanapy. Nie musisz już szukać zaginionego pilota. Możesz użyć własnego głosu, by sterować telewizorem Philips Smart TV za pośrednictwem urządzeń z obsługą usługi Alexa, takich jak Amazon Echo. Włączaj telewizor, zmieniaj kanały, przełączaj się na konsolę do gier i nie tylko — za pomocą asystentki głosowej Alexa.

Różnice w serii:
https://www.philips.pl/etc/philips/...ER&ctn=65PUS7354/12,50PUS7334/12,70PUS7304/12
 

agricola

New member
Alexa to chyba nowość: tak to wydaje mi się, że Philips idzie w dobrym kierunku. Ważne by pilnowali zgodności z najnowszymi standardami: teraz tak to szybko się zmienia.
 
Witam, ja mam ten model od 2 tygodni i posiadam kilka pytań/wątpliwości

1. PILOT - nie wiem czy tak powinno być ale mój pilot nie działa jak go obrócę o więcej niż 90 stopni (domyślam sie ze to dlatego ze z drugiej strony wtedy aktywuje sie klawiatura ale to jest mega uciążliwe jak chce sie szybko przełączyć kanał i jak wezmę pilot skierowany bokiem to nie zadziała

2. Ambilight - spoczko ale nie ma regulacji (albo nie znalazłem) natężenia świecenia. Są niby te tryby świecenia i śledzenia wideo czy stałych kolorów ale jakby nie ma intensywności tego i czasami za bardzo wali po oczach w nocy.

3. Fajnie jakby sie dało ustawić aby zawsze po starcie odpalała sie konkretna aplikacja - tego nie znalazłem

mam wersje 55" z IPS jeśli to ma znaczenie
 

xgrey

New member
Alexa to chyba nowość: tak to wydaje mi się, że Philips idzie w dobrym kierunku. Ważne by pilnowali zgodności z najnowszymi standardami: teraz tak to szybko się zmienia.

Kij z Alexa i tak użyteczna to ona jest bardziej w Stanach niż w Polsce, niech dadzą AirPlay2 i Apple TV bo to jest faktycznie przydatne, a konkurencja nie śpi i już wprowadziła do wielu modeli TV...
 

encore54

New member
2. Ambilight - spoczko ale nie ma regulacji (albo nie znalazłem) natężenia świecenia. Są niby te tryby świecenia i śledzenia wideo czy stałych kolorów ale jakby nie ma intensywności tego i czasami za bardzo wali po oczach w nocy.

W opcji "Wszystkie ustawienia" > "Ambilight" > "Jasność" powinieneś to znaleźć.
 
Dzięki, sprawa z Ambilight rozwiązana

Jednak pozostaje kwestia tego PILOTA ktory jakby nie działa kiedy sie go przekręci na bok, trochę to wkurzające....
da się to jakoś ustawić?


Co ciekawe, po obróceniu pilota miga dioda na TV - jednocześnie blokując wszystkie klawisze z góry pilota a aktywując klawiaturę

Pytanie czy da sie to jakoś wyłączyć???
 

luckd

Member
Philips 50PUS7504 vs Philips 50PUS7334
Czy te tv różnią się tylko głośnikami czy też ilością pamięci? 50PUS7504 ma niby 3/16GB a w przypadku 50PUS7334 jedno źródło mówi o 3/16GB a inne 2/8GB. Jak jest w rzeczywistości, może ktoś to sprawdzić dla tych konkretnych modeli?
 

luckd

Member
Za sam subwoofer w 50PUS7504 raczej nie dopłaciłbym, a zresztą ta obrotowa stópka w 50PUS7334 nawet lepiej by mi pasowała. Dopłata do pamięci wydaje się rozsądna, czy faktycznie jeden ma 2GB a drugi 3GB ram?
W jakiej cenie masz 50PUS7504?
 
Ostatnia edycja:

sobchuck

New member
Szok! Wczoraj ok.11 dokonałam zakupu, a dzisiaj po godz. 10 telewizor juz jest u mnie. Wielkie ukłony za jakość i szybkość obsługi, brawo chłopaki! Pierwsze wrażenie kolejny szok, pozytywny. Wiele nie mogę powiedzieć bo zbyt mało czasu minęło, jednak adroid i ambilight robi robotę :) wiem, że to był dobry wybór.
 

klakla

New member
Takie pytanie mam Panowie z jakiego powodu tv mógł się włączyć samoczynnie ? Dodam że alarm nie był ustawiony i sprawdzając aktualizację to ostatnia jest z 5 grudnia tzn. zaraz po kupnie i pierwszym podłączeniu do sieci.

Wysłane z mojego ONEPLUS A5010 przy użyciu Tapatalka
 

klakla

New member
No super kupiłem tv philips bo podobno wszystko odtwarza . Niestety po ostatniej aktualizacji kolekcja moich filmów na dysku usb w większości jest nieobsługiwana. Obecnie mam wersja: TPM191E_R.101.001.123.008 czy jest możliwość wgrania starszej wersji oprogramowania i to zrobić ?
 

klakla

New member
No super kupiłem tv philips bo podobno wszystko odtwarza . Niestety po ostatniej aktualizacji kolekcja moich filmów na dysku usb w większości jest nieobsługiwana. Obecnie mam wersja: TPM191E_R.101.001.123.008 czy jest możliwość wgrania starszej wersji oprogramowania i to zrobić ?

Ok znalazłem jak wgrać tylko teraz którą i skąd pobrać starszą wersję?
 
Do góry